Robert Lewandowski wrzucił zdjęcie z pokoju córek. Niektóre gwiazdy mają takiej wielkości salony

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski pokazał, jak spędza wolny czas z córkami. Uroczym ujęciem podzielił się w sieci. Dziewczyny rosną jak na drożdżach. Internauci nie ukrywają zachwytu, a my podglądamy, jak jest urządzony pokoik Laury i Klary.

Robert Lewandowski może o sobie powiedzieć, że jest człowiekiem spełnionym. Nie tylko odniósł niebywały sukces zawodowy, ale także ma niezwykle udane życie rodzinne. Razem z żoną, Anną Lewandowską, wychowują dwie urocze dziewczynki – Klarę i Laurę.

Kiedy tylko schodzi z murawy, wraca ze spotkań biznesowych, odkłada telefon i w pełni poświęca się córkom. Czasem tym, jak spędza z nimi czas, dzieli się w sieci. To najbardziej urocze obrazki. My skorzystaliśmy z sytuacji i podglądamy, jak urządzony jest pokoik dziewczynek.

Robert Lewandowski spędza czas z córkami

Lewandowski ciężko pracował na swój sukces. Za nim lata treningów, mnóstwo wyrzeczeń i ogrom samozaparcia. W jednym z wywiadów wyznał, że nie zawsze było łatwo i mnóstwo ludzi chciało podciąć mu skrzydła, on nigdy się nie poddawał, wierząc, że kiedyś osiągnie sukces:

Ktoś też kiedyś powiedział, że jestem za niski. Ale nie poddałem się. Miałem pasję, ćwiczyłem i wierzyłem, że jestem na tyle dobry, by osiągnąć mój cel. Gdybym nie miał silnej woli i zwątpił w siebie, dziś nadal opowiadałbym tylko o moich marzeniach, a nie o sukcesach — mówił.

Determinacja doprowadziła go na sam szczyt. Stał się jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Do tego jest też świetnym mężem i ojcem. Kiedy tylko ma chwilę wolną od obowiązków, spędza ją z najbliższymi. Randkuje z żoną albo bawi się z Klarą i Laurą.

W czwartkowy wieczór pozwolił nam zajrzeć do pokoju dziewczynek, z którymi grał w nim w planszówkę.

Dwie kontra jeden. Poważna rozgrywka – napisał.

Skorzystaliśmy z okazji i zajrzeliśmy do pokoju. Jest bardzo obszerny i jasny. Urządzony w dziewczyńskim stylu, ale bez nadmiernego przesłodzenia. Okna osłaniają białe, delikatne firanki, na podłodze mięciutka wykładzina. Jest kuchnia do zabawy, wygodny fotel z ratanu wyłożony poduchami – stoi tuż przy łóżeczku, a więc można wnioskować, że tam zasiadają rodzice podczas wieczornego czytania bajek. Klara ma także do swojej dyspozycji stoliczek z krzesełkiem, który jest wygodnym miejscem do rysowania i malowania. Jest jasno i przytulnie. Jak wam się podoba?


Robert Lewandowski z córkami - jak jest urządzony ich pokój

Robert Lewandowski z córkami - jak jest urządzony ich pokój

Klara i Robert Lewandowski

Klara i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×