Koniec z „kobietą petardą”! Internauci mają nowe przezwisko dla Smaszcz. Brzmi zabawnie, ale dla niej to policzek

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz od kilku tygodniu jest w centrum medialnej afery. Nieustannie mówi o tym, jak bardzo zawiódł ją Maciej Kurzajewski. Przez swoje ataki na byłego męża doczekała się już nowej "ksywki". Jak teraz nazywają ją internauci?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata. Rozwiedli się trzy lata temu, co zrobili bez medialnego szumu i wyciągania zbędnych brudów. W momencie, gdy dziennikarz zaczął spotykać się z Kasią Cichopek, jego była żona postanowiła wypomnieć mu rzekome kłamstwa, których się dopuścił. Za pomocą kąśliwych komentarzy ujawniła jego związek z nową partnerką, a później rozpoczęła się medialna burza, która nieustannie przybiera na sile.

Paulina pod adresem byłego męża rzuciła już wiele oskarżeń. Czarę goryczy przelał moment, w którym zdecydowała się ona odwiedzić jego schorowaną 74-letnią mamę. Dziennikarz w końcu postanowił zgłosić sprawę na policję.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – zdradził Maciej w rozmowie z Super Expressem.

To jednak nie ostudziło zapału jego byłej żony, która w ostatnim wywiadzie wzięła sobie na cel związek prezenterów Pytania na śniadanie.

Maciek przekazał naszej rodzinie, że musi mieć czas na zakończenie tego związku, bo razem pracują. Musi mieć czas, żeby się z tego wycofać, bo to nie jest ta osoba. Prosił nas wszystkich, moich synów, moją rodzinę, żeby mu dać na to czas. Po czym wyjeżdża, okłamuje wszystkich, nikomu nic nie mówi – mówiła w rozmowie z portalem Plotek.

Afera na całą Polskę. Kurzajewski zgłosił Smaszcz na policję. Po tym, co zrobiła jego schorowanej mamie, nie miał wyjścia. „To bardzo bolesne”

Afera na całą Polskę. Kurzajewski zgłosił Smaszcz na policję. Po tym, co zrobiła jego schorowanej mamie, nie miał wyjścia. „To bardzo bolesne”

Posted by Jastrzab Post on Monday, November 21, 2022

Paulina Smaszcz doczekała się przezwiska. Jak nazywają ją internauci?

Paulina Smaszcz z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje konto w social mediach, gdzie również nie oszczędza byłego męża. W sieci może liczyć nie tylko na przychylność internautów, ale także sporo cierpkich słów. Okazuje się, że doczekała się już nowej „ksywki”. Ona sama od lat nazywa siebie „kobietą petardą”. Internauci po ostatnich medialnych aferach z jej udziałem postanowili nieco zmienić ten pseudonim.

Pod kolejnymi postami Pauliny pojawia się wiele wpisów od internautów, którzy nawołują ją do tego, aby odpuściła byłemu mężowi i przestała nieustannie go oskarżać i wyciągać kolejne osobiste niesnaski do publicznej dyskusji.

 • Zastanawiam się czy Pani poczynania to jakiś rodzaj projektu, prowokacji? Happening „Jak NIE zachowywać się po rozstaniu” Aż wierzyć się nie chce, że tak elokwentna, ogarnięta, wykształcona kobieta jednocześnie potrafi być tak 'brzydką wewnętrznie'.
 • Pani Paulino czemu pani poprostu nie da spokoju swojemu byłemu mężowi to co pani robi nie jest normalne wręcz chore . Niech pani da żyć innym i sobie.
 • Czy naprawdę Pani dzieci, dorośli synowie chcą żeby Pani prała brudy na oczach całej Polski? – brzmią niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod ostatnim nagraniem Pauliny na Instagrmie.

Internauci postanowili szybko też nadać Paulinie nowy przydomek. Zamiast „kobietą petardą” nazywają ją „kobietą pogardą”. W ten sposób opisują ją w licznych komentarzach w social mediach i pod publikacjami w serwisach internetowych (także u nas). Myślicie, że przyjmie się tak samo mocno jak Kurzopki?

Trzeba przyznać, że fani są żywo zainteresowani całym medialnym zamieszaniem, a ich kreatywność nie zna granic. Na osłodę wywiad z Kasią i Maciejem, w którym z wielką klasą podsumowali zachowanie Smaszcz.


Open Day marki Wonders Shoes

Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Komentarze

 • Rademenes, propozycje ksywek pisze:

  Chocipka – pisuarowe urwiątko. A Kurzajka – ciapciak.

  • Gość AAaa pisze:

   Podpisuje się pod tym.

  • GośćAnn pisze:

   Ale z ciebie obrzydliwy cham

  • Gość pisze:

   super

  • Joanna pisze:

   Ciul z ciebie

  • Gość pisze:

   To się w głowie nie mieści ile w tobie nienawiści. Zrobili Ci coś? Obrazili? Skąd te obraźliwe jsywki? Ani pierwsi ani ostatni się nie rozwiedli. Przypominam, że to pani Pauliną podała sprawę o rozwód, nie udało jej się ułożyć sobie życia po rozwodzie, to kąsa i obraża wszystkich naokoło. Nikt nie zechce związać się z taką „rozchwianą” osobą, nie chcę powiedzieć wręcz psychiczną. Bo z taką osobą nie da się żyć. Pan Maciej pewnie jest szczęśliwy że się od niej uwolnił. Mam nadzieję że podejmie odpowiednie kroki prawne aby ją uciszyć . To co wyprawia ta pani to istne szaleństwo. Może potrzebne jest leczenie psychiatryczne?

  • GośćGosia pisze:

   Popieram miłość jest najważniejsza a nie życie dla zasady

  • GośćJacek pisze:

   Ta ciapnieta Smakosz zdeimnijcia z anteny faktycznie jest chora nie neurologiczne a psychicznie już wszyscy mają jej dosyć jej głupich uśmiechów sama się ponirza jak miał ten człowiek z nią wytrzymać miał rację że odszedł już dawno powinien to zrobić żeby nie wycierala nim tych zębów szczerzocych

  • Gość pisze:

   Zamilcz i nie obrażaj bo to jest karalne. Z głupotą należy się kryć

  • Gość pisze:

   Zamknij się .Z głupotą należy się kryć

  • Gość pisze:

   Dobre

  • Gość pisze:

   No. Pogratulować debilizmu

  • Gość Ewa pisze:

   Kiepskie to pisanie

  • Gość pisze:

   Pani Paulino przestanie się Pani tak zachowywać, my żyjemy teraz w czasach że obok nas ludzie tracą bliskich w chorobie i wojnie, tyle jest do około nieszczęścia i cierpienia ludzkiego, ludzie walczą o zdrowie i życie również dzieci, te Pani wpisy wyglądają słabą na tym tle. Myślę, że Pani kocha swojego męża i żywi zawiść do niego i Pani Kasi, pod przykrywką sprawiedliwości, używając swojego wykształcenia czyli wiedzy i intelektu i łatwości wypowiedzi, po prostu Pani im dokucza i poniża ich. Zaznaczam, że nie jestem po niczyjej stronie, a właściwie po stronie SZACUNKU I GODNOŚCI LUDZKIEJ!!!!!

  • Gość pisze:

   Wytrzeźwiej

  • Gościu pisze:

   Czas wytrzeźwieć

  • Gość emerytka. pisze:

   TYLKO PROSTAK I CHAM MOŻE TAK OKRESLAC LUDZI, JESTES TAK SAMO OBRZYDLIWY JAK SMASZCZ CZYLI KOBIETA POGARDA, TO JEJ NOWA KSYWKA

  • Gość pisze:

   Te negatywne komentarze na temat p. Maćka i p. Kasi, to chyba sama p. Paulina wypisuje? Przykre jak można się upokorzyć. Robić dramat. Zasłaniać się rodziną, a uderzać w sam środek tej rodziny. Hit, to stwierdzenie, że p. Maciek nie powiedział jej rodzinie o swoich planach… Rozwiedziony, jeden syn sam ma rodzinę, drugi nastolatek… Komu ma się tłumaczyć? Zresztą, każdy ma prawo do szczęścia. Z tego co można przeczytać, to p. Paulina pisała o rozwód… Iść do takiego trenera na nauki? Pytam!: czego można się nauczyć?

 • Gość pisze:

  A jaką ksywke ma cichofajka Jerozolimska?

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój tej Pani.W chorobie musiała nieżle dać popalić męzowi że po prostu miał jej dość.Teraz po rozwodzie ,po 3 latach wyciąganie brudów z przeszłości świadczy o niej bardo niekorzystnie.Zawiśc ,zazdrość jeszcze nikogo niepostawiła w dobrym świetle.Ma sie za kobietę wykształconą a robi z siebie zawistną jędzę.Skończyć już z Tą Panią.Do pscchiatry z nią na Cito.

  • Joanna pisze:

   Niech ktoś Smaszcz internet w końcu odetnie

  • Gocha pisze:

   Skoro była w chorobie, to bez znaczenia. Miał obowiązek się Nią opiekować.
   A , że mówi prawdę?
   Wszyscy się prawdy boimy i wstydzimy…

  • Gość pisze:

   Daj spokój będąc na stażu słyszałam na własne uszy jaki poziom kultury i zachowania mają Ci wykształceni. Ono tu nie ma znaczenia. Osobiście szczęka mi opadła i oczy jak 5zł zrobiłam.

   Tu nic nie ma do tego wykształcenie.

  • Gość pisze:

   Nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek durnowaty.
   Nawet na magistra nie jest za bystra.
   Wypisuje brednie jakby miała średnie.
   Chyba padło coś na głowę,
   robi gafy podstawowe.

  • Gość emerytka. pisze:

   INTERNAUCI NAZWALI JĄ KOBIETĄ POGARDĄ, SAMA PRZYCZYNIŁA SIE DO ROZWODU MAJAC PIERWSZA KOCHANKA, MYSLAŁA ZE KAZDY FACET BEDZIE JEJ POSŁUSZNY, NIESTETY SZYBCIEJ ODSZEDŁ NIZ SIE SPODZIEWAŁA, A JAKOŚ KOLEJKI DO PSYCHOPATKI NIE MA, BO ŻADEN NORMALNY FACET NIE BĘDZIE Z TYRANKĄ I PSYCHOLKĄ…..Z ZEMSTY , Z SAMOTNOŚCI POSTANOWIŁA ZNISZCZYĆ ŻYCIE BYŁEMU MĘŻOWI I JEGO MŁODSZEJ PARTNERCE , A TAKZE JEGO MAMIE, JEGO RODZINIE ORAZ INNYM CELEBRYTKOM………NIE UDAŁO SIĘ I MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE MIŁOŚĆ KASI I MAĆKA PRZETRWA NA ZAWSZE, TYLKO TA PSYCHOPATKA MUSI DAĆ IM SPOKÓJ…….

 • Gość pisze:

  A jaką ksywke ma cichodajka Jerozolimska?