Halina Mlynkova walczyła z mdłościami w ciąży. Banalny domowy sposób okazał się niezawodny

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova długo nie informowała o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Artystce na początku ciąży towarzyszyły mdłości. Tuż przed jednym z występów zwalczyła je domowymi sposobami. Brakowała dosłownie chwila i nie wyszłaby na scenę. Sprawdźcie, co jej pomogło.

Halina Mlynkova kilka tygodni temu po raz drugi została mamą. Gwiazda długo nie informowała o szczęśliwej nowinie. Dopiero będąc gościem Pytania na śniadanie zdradziła, że spodziewa się dziecka. Wokalistka nie miała zamiaru już dłużej ukrywać swojej wielkiej radości.

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku – powiedziała w śniadaniówce.

Starszy syn gwiazdy, który jest owocem jej małżeństwa z aktorem Łukaszem Nowickim ma już 17 lat. Z nowym partnerem Piotrem Kindlą piosenkarka po raz kolejny może sprawdzić się w opiece nad maluszkiem. Od momentu ogłoszenia szczęśliwej nowiny Halina przestała ukrywać krągłości i z dumą prezentowała ciążowy brzuszek. Cały czas była też aktywna zawodowo i można ją było zobaczyć na scenie. Pod koniec ciąży zaśpiewała na kilku koncertach.

Halina Mlynkova opowiedziała, jak radziła sobie z mdłościami

Halina Mlynkova pod koniec czerwca urodziła drugiego syna. Chłopiec otrzymał imię Leo, a jego mama zaledwie kilka dni po porodzie pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem noworodka. Od tamtej pory poświęca się opiece nad synkiem, jednak w trakcie ciąży nie chciała rezygnować z bycia na scenie. Gwiazda przez okres 9 miesięcy pojawiała się na okolicznościowych koncertach. Jeden z jej występów przez towarzyszące jej młodości nieomal nie doszedł do skutku.

Tuż przed koncertem kolęd, jaki odbywał się w Częstochowie, dopadły ją silne młodości. Przyszła mama szybko znalazła domowy sposób, jakim było jedzenie mandarynek. W garderobie zajadała się cytrusami, by móc wyjść na scenę.

Siedziała więc w garderobie i jadła mandarynki, bo to podobno domowy sposób na zwalczenie tej przypadłości. Pomogły! – czytamy w magazynie Na żywo.

Halina ucieszyła się, że mdłości minęły i mogła stanąć na scenie w tak ważnym dla niej dniu. Na szczęście w tym przypadku domowy sposób okazał się skuteczny.

Wielka radość, że mogłam w tym koncercie wystąpić, bo był jednym z najpiękniejszych w te święta – wyznała wokalistka.

Aktualnie gwiazda poświęca swój czas maleńkiemu Leo, a fani już nie mogą się doczekać, kiedy znowu stanie na scenie.


Halina Mlynkova - Koncert

Halina Mlynkova - Koncert "Uwierz w Mikołaja"

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Halina Mlynkova - koncert dla Krawczyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×