Tak gwiazdy świętują Boże Narodzenie: Robert i Anna Lewandowscy, Joanna Krupa, Ola Kwaśniewska, Maciej i Joanna Dowborowie

Celebryci obchodzą święta

Celebryci obchodzą święta

Jak najpopularniejsi celebryci spędzają święta? Zapoznajcie się z naszą galerią! W niej świąteczne zdjęcia Lewandowskich, Dowborów, Kwaśniewskiej i Krupy.

W piątek miliony Polaków zasiadły do wigilijnych stołów. Wśród nich znaleźli się celebryci. Ich fotki zobaczycie pod TYM linkiem. Również w pierwszy dzień świąt media społecznościowe obiegły piękne zdjęcia. Jak Boże Narodzenie obchodzą najbardziej znani Polacy? Większość z nich spędza je w rodzinnym gronie we własnych domach. Nie brakuje drobnych wyjątków.

Jak celebryci obchodzą Boże Narodzenie?

Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach spędzają święta w domowym zaciszu. Ola dodała na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Podpisała je (zachowaliśmy oryginalną pisownię):

Jak mawia ciocia mojego męża (po lewej [mąż, nie ciocia]): „jest jak jest, a będzie jak będzie”. A jednak, mimo wszystko, życzę Wam z całego serca powiewu optymizmu i żeby było lepiej niż jest. Kocham, Kwaśnieska.

W domu została również Joanna Moro. Aktorka pochwaliła się na Instagramie fotkami z mężem i uroczymi dziećmi. Dodała do nich wpis:

Wesołych Świat od całej naszej rodzinki! Udało się !!! Sukces wszyscy ładnie patrzą w aparat, nie są rozmazani i na dodatek są w miarę normalnie ubrani na święta ubrani a to przy naszej rozbrykanej, charakternej piąteczce nie jest łatwe.

Piękna Joanna Racewicz jest wyjątkiem. Ten dzień spędziła w pracy. Jej zdjęcia ze studia Polsatu zobaczycie poniżej. W komentarzu pod albumem napisała:

Dzień dobry w Boże Narodzenie. Z samego rana, prosto ze studia Polsat News i Polsat. Wreszcie można powiedzieć „mamy białe Święta”. Niech będą dobre. Tak po prostu.
Otulające, ciepłe, bliskie. Wiem, jak boli puste miejsce przy stole, ale obiecuję, że przychodzi dzień, gdy można wreszcie wypełnić je czułymi wspomnieniami. I to jest wielka ulga

Marcelina Zawadzka cieszyła się rodziną. Na Instagramie dodała zdjęcia z bliskimi. Jeden z jej krewnych przebrał się za świętego Mikołaja.

Joanna Krupa spędza święta z mężem i córką. Specjalnie na tę okazję ukochany przebrał się za Mikołaja. Ich córeczka była nim oczarowana!

Dziennikarka Katarzyna Zdanowicz miała tego dnia wolne. Korzystała z pogody i spacerowała z psem. Jak sama napisała, ten dzień był dla niej „piękny”.

Robert Anna Lewandowscy pół dnia spędzili w piżamach. Pozowali do zdjęć i bawili się z córkami. Każdy czasem potrzebuje trochę luzu!

Dominika Gwit  w święta bawiła się z kotkiem. Maluch niemal wszedł jej na głowę! Smutna przyznała, że milczał w Wigilię…:

Kiedy nie przemówiła ludzkim głosem, ale mruczy ci do ucha i wiesz , że kocha bezgranicznie. A jak Wasze zwierzątka? Coś mówiły?

Izabela Janachowska spędziła Boże Narodzenie wraz z rodziną w Zakopanem.

Najtrudniejsze do zrobienia są zdjęcia rodzinne z dziećmi… ale pewnie to już wiecie. to jedyne w miarę z wczoraj więc się dzielę. Wesołych Świąt – podpisała wspólną fotkę.

Maciej Dowbor był tego dnia w Andaluzji. Dodał zabawną fotkę przy granicy z Gibraltarem. Urozmaicił ją komentarzem:

Co tam porabiacie w Pierwszy Dzień Świąt?! Bo ja bawię się w gry wojenne i właśnie przestawiam pionki. Ktoś poznaje?! Pozdr.

Maciejowi towarzyszyła żona – Joanna Koroniewska. Również ona podzieliła się fotorelacją. Do kilku zdjęć zapozowała z partnerem.

W galerii znajdziecie także zdjęcia innych gwiazd, które zdecydowały się pokazać, jak świętują.


Kuba Badach i Ola Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2021

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2021

Joanna Moro - Boże Narodzenie 2021

Joanna Moro - Boże Narodzenie 2021

Joanna Racewicz - Boże Narodzenie 2021

Joanna Racewicz - Boże Narodzenie 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×