Szukaj

Gwiazdy przygotowują się do wiosny. Jak dbają o swoją sylwetkę?

Jak gwiazdy dbają o sylwetkę? Znamy sekret idealnego wyglądu Natalii Siwiec, Karoliny Gilon, Julii Wieniawy, Oliviera Janiaka. Cała czwórka z chęcią sięga po modny gadżet.
Jak gwiazdy dbają o sylwetkę?

Jak gwiazdy dbają o sylwetkę?

Wiosną znane osoby chcą zachwycać swoją perfekcyjną sylwetką. Na ścianki wracają skąpe stylizacje, pod którymi ciężko jest ukryć mankamenty figury. Nic więc dziwnego, że w czasie zimy większość gwiazd nie odpuszcza diet, treningów i dość szybko zaczyna przygotowania do sezonu letniego.

Jak o sylwetkę dba Karolina Gilon?

Jedną ze znanych postaci show-biznesu, która może poszczycić się idealną figurą, jest Karolina Gilon. Modelka i prezenterka żyje bardzo intensywnie. Częste podróże, a także niezwykła aktywność zawodowa sprawiają, że nie zawsze znajduje czas na sen, ale – jak sama przyznaje – nie zdarza jej się opuszczać treningów.

Karolina, dla której zdrowie i świetny wygląd jest bardzo ważny, już dawno postanowiła zrezygnować z papierosów i przerzuciła się na alternatywę, która stała się hitem wśród gwiazd. System podgrzewania tytoniu IQOS to teraz must have wśród dbających o siebie celebrytów. Nic więc dziwnego, że konsekwentna i ceniąca zdrowie modelka z każdym dniem zachwyca nas coraz bardziej. Oby tak dalej!

Sekrety szczupłej sylwetki wg Natalii Siwiec, Oliviera Janiaka i Julii Wieniawy

Natalia Siwiec należy do tych gwiazd, które niezależnie od tego, jaką mamy porę roku wyglądają perfekcyjnie. Modelka bardzo często pokazuje obserwatorom, w jaki sposób dba o swoją piękną figurę, a także pobudza wyobraźnię wrzucając zdjęcia z zagranicznych wakacji. Jej sekretem jest odpowiednia i zbilansowana dieta, składająca się awokado, jajek i ryb, a także… opieka nad malutką Mią. Jak wyznała, nie stosuje żadnych restrykcyjnych głodówek, jednak stara się jeść mało i często. Teraz, jako mama, ma także dodatkowe sportowe zajęcia- biegając za córeczką, nie ma szansy przytyć.  W jednym z wywiadów przyznała, że waży zaledwie 49 kilo i nie obraziłaby się, gdyby przybyło jej 2-3 kilo. Naszym zdaniem Natalia wygląda świetnie w każdym rozmiarze, a Waszym?

Olivier Janiak jeszcze miesiąc temu wypoczywał z rodziną na nartach. Jako, że sport jest dla niego bardzo ważny, postanowił zrezygnować z papierosów i- podobnie jak Karolina Gilon- przerzucił się na IQOS. Jak przyznał w jednym z wywiadów, zawsze ma przy sobie co najmniej 2 urządzenia do podgrzewania tytoniu, bo nigdy nie wie, które będzie pasowało mu do stylizacji. Dziennikarz jest fanem heetsów o smaku mentolowym, które w przeciwieństwie do mentolowych papierosów- nie znikają z naszego rynku. Olivier, który od wielu lat prowadzi program Co za Tydzień i sprawdza, co dzieje się w polskim show-biznesie, nie może pozwolić sobie na to, aby jego ubrania były przesiąknięte dymem papierosowym. To kolejny z powodów, dla którego w jego eleganckich stylizacjach zawsze znajdziemy designerski gadżet jakim jest IQOS.

Julia Wieniawa jest gwiazdą młodego pokolenia, aktorka i piosenkarka nie raz podkreślała, jak ważny jest dla niej zdrowy styl życia. Cierpiąca na niedoczynność tarczycy celebrytka dużą wagę przywiązuje do swojego samopoczucia. Właśnie dlatego regularnie ćwiczy joge, stawia na zdrowe odżywianie, a ostatnio także na taniec gdyż od tygodnia możemy podziwiać ją w programie Taniec z Gwiazdami. Jej wysiłki nie idą na marne, bo debiutująca w roli tancerki Julia została najwyżej oceniona przez jurorów, czym zdeklasowała konkurencję. Jak wyznała w jednym z wywiadów, dzięki treningom do show schudła, a jej ulubione jeansy powoli stają się na nią za duże.

Jedno jest pewne – każda z tych gwiazd przywita wiosnę w znakomitej formie. A wy jesteście już gotowi na nadejście wiosny?


Agnieszka Włodarczyk i Olivier Janiak -IQOS

Agnieszka Włodarczyk i Olivier Janiak -IQOS

Natalia Siwiec w panterowym bikini

Natalia Siwiec w panterowym bikini

Karolina Gilon – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Karolina Gilon – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×