Szukaj

Znamy kolejność występów na preselekcjach do Eurowizji 2016! Jak głosować na swojego faworyta? [WSZYSTKIE INFORMACJE]

Jak głosować na Eurowizji 2016? Numer telefonu

Jak głosować na Eurowizji 2016? Numer telefonu

Kolejność występów na preselekcjach do Eurowizji 2016

Już dzisiaj wieczorem poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję 2016. O wyjazd do Sztokholmu walczą m.in. Margaret, Michał Szpak i Edyta Górniak. Kto z nich wygra lokalny etap i zawalczy już 12 maja o Grand Prix w Szwecji? Od odpowiedzi na to pytanie dzielą nas ostatnie godziny.

Zanim TVP1 rozpocznie transmisję z koncertu preselekcyjnego, przedstawiono oficjalną kolejność występów. Jako ostatni na scenie pojawią się faworyci konkursu.

Krajowe eliminacje do Eurowizji 2016 rozpocznie występ zespołu Taraka z piosenką In The Rain, a zamknie Edyta Górniak z utworem Grateful.

  1. Taraka – In the rain
  2. Napoli – My Universe
  3. Natalia Szroeder – Lustra
  4. Dorota Osińska – Universal
  5. Kasia Moś – Addiction
  6. Aleksandra Gintrowska – Missing
  7. Michał Szpak – Color of Your Life
  8. Margaret – Cool me down
  9. Edyta Górniak – Grateful

Jak głosować na preselekcjach do Eurowizji 2016?

Zwycięzcę preselekcji do Eurowizji 2016 wybiorą widzowie za pośrednictwem głosów sms. Głosowanie rozpocznie się od pierwszego występu, dlatego swoje smsy będzie można wysyłać od oficjalnego rozpoczęcia części konkursowej i także po zakończeniu wszystkich konkursowych prezentacji. O zakończeniu głosowania sms poinformuje prowadzący koncert – Artur Orzech.

Na swojego faworyta należy wysłać sms z numerem od 1 do 9 (odpowiada kolejności startowej, czyli np. 9 jeśli głosujesz na Edytę Górniak) na 7350 (3,69 zł z VAT).

Należy pamiętać, że z jednej karty SIM można oddać nieograniczoną ilość sms-ów, ale tylko pierwszy z nich zostanie zaliczony na konto naszego faworyta! Pozostałe sms-y jedynie zwiększą szansę głosującego na wygranie nagród w konkursie Audiotele, ale nie pomogą naszemu ulubionemu artyście.

Jeśli zdecydujecie się zagłosować na dwie piosenki, możecie wysłać maksymalnie 9 sms-ów, które będą się liczyć w głosowaniu – ale każdy na innego artystę. Jeżeli pierwszego sms-a wyślecie na Edytę Górniak, a drugiego na Margaret – oba głosy zostaną zaliczone.

Zobacz: Posłuchaj wszystkich piosenek z preselekcji do Eurowizji 2016!

Transmisja w internecie z preselekcji do Eurowizji 2016

Finał narodowy będzie transmitowany przez TVP1, TV Polonia oraz w internecie na Eurowizja.tvp.pl.

Eurowizja 2016 scena

Jak głosować w preselekcjach do Eurowizji 2016? Numer telefonu

 


Kto powinien wygrać preselekcje do Eurowizji 2016?

×