Georgina Rodriguez zdradziła gdzie poznała boskiego Ronaldo! Historia jak z amerykańskiego filmu!

Cristiano Ronaldo

Jak Georgina Rodriguez poznała Cristiano Ronaldo?

Georgina Rodriguez zdradziła, w jaki sposób poznała Cristiano Ronaldo. Para jest obecnie zaręczona i wychowuje wspólnie dzieci. Gdzie się poznali? Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? To historia jak z bajki!

Georgina Rodriguez to zdecydowanie jedna z najseksowniejszych WAGs w światowych rankingach. Ukochana Cristiano Ronaldo pojawiła się dosłownie znikąd w 2016 roku i błyskawicznie zrobiła furorę na salonach. Aspirująca modelka i fashionistka urodziła piłkarzowi dziecko, na palcu nosi pierścionek zaręczynowy i chętnie chwali się w social mediach swoim życiem. Nie chodzi oczywiście o luksus i bogactwo, ale o piękną rodzinę, którą zbudowała razem z Ronaldo w zaledwie trzy lata. Jak się w ogóle poznali?

Okazuje się, że ich miłosne perypetie były zaskakująco szablonowe. Ona pracowała w salonie GucciMadrycie, a on przyszedł na zakupy. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia, a po tym spotkaniu całe ich życie kompletnie się odmieniło:

Kilka dni później spotkaliśmy się znowu na jakiejś imprezie firmowej. Wtedy mogliśmy już porozmawiać w luźniejszej atmosferze, z dala od mojego miejsca pracy… To była miłość od pierwszego wejrzenia dla mnie i dla Cristiano – wyjawiła

To prawie jak historia z amerykańskiego filmu. Bogaty przystojniak wpada na przepiękną dziewczynę w zupełnie przypadkowym miejscu i kompletnie traci dla niej głowę… 😉

Teraz para wychowuje wspólnie dzieci i – jeśli wierzyć plotkom – powoli zaczyna szykować się do ślubu. Zaręczyny już zaliczone, teraz tylko biała sukienka i baśniowa opowieść miłosna znajdzie swój wymarzony szczęśliwy koniec.

Georgina Rodriguez nagrała z ukrycia córkę i Cristiano Ronaldo. Ich słodka zabawa rozbroiła Internautów! [WIDEO]

Nie zgadniecie jak Cristiano Ronaldo świętował swoje 34 urodziny! Piękna dziewczyna gwiazdora wyjawiła całą tajemnicę!

“To tyran, kłamca i pier… psychopata”. Kochanka oskarża Cristiano Ronaldo o najgorsze! Ma dowody!


34 urodziny Cristiano Ronaldo w domowych pieleszach

34 urodziny Cristiano Ronaldo w domowych pieleszach

Cristiano Ronaldo sesja w slipach

Cristiano Ronaldo sesja w slipach

Cristiano Ronaldo – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Cristiano Ronaldo – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×