Mateusz Zalewski ujął diwę swoją normalnością, charyzmą i - nie bójmy się powiedzieć tego głośno - nieprzyzwoicie przystojną twarzą. Choć dzieli ich kilka lat, para wyraźnie nadaje na tych samych falach i od kilku miesięcy spotyka się wcale tego nie kryjąc. Pierwszy raz Edyta pokazała nowe zdjęcie z ukochanym na InstaStory, przebywając na wakacjach w Tajlandii. Później przyłapali ich paparazzi, a potem oboje przestali się przejmować tym "co ludzie powiedzą" i zaczęli na zmianę chwalić się romantycznymi zdjęciami i filmami.
Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się plotki, że bajkowy związek Górniak przechodzi pierwszy kryzys. Trudno w to uwierzyć, patrząc na najnowsze zdjęcie zakochanych, które pojawiło się na Instagramie. Diwa i jej ukochany wybrali się na spacer, korzystając z przepięknej jesiennej pogody. Uśmiechnięci, objęci - nie tak wygląda para, która przechodzi trudne chwile.
Myślicie, że doczekamy się pierścionka i białej sukienki?