Dagmara Kaźmierska pokazała, jak pracuje w Egipcie. Upał dał się jej we znaki. Odsłoniła skrywane dotąd kształty

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska prowadzi biznes w Egipcie. Pokazała fanom, jak pracuje. Jednocześnie pochwaliła się swoimi bujnymi kształtami.

46-letnia Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki występom w programie Królowe życia w TTV. Właścicielka butiku chwali się w nim swoim majątkiem i luksusami. Fani programu pokochali ją jednak przede wszystkim za sprawą jej mocnego charakteru, charakterystycznych tekstów i odwagi. Dagmara nie zawsze cieszyła się życiem celebrytki. Kiedyś wkroczyła na przestępczą ścieżkę. Sąd skazał ją za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

To właśnie m.in. te wydarzenia zostały przez nią opisane w autobiografii pt. Prawdziwa historia Królowej Życia. Jej pobyt w więzieniu szczególnie negatywnie wpłynął na jej syna – Conana. Chłopak przez długi czas nie mógł sobie poradzić z brakiem mamy w jego życiu. Odbiło się to też na jego zdrowiu psychicznym. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Dagmara cały czas rozszerza działalność. Od niedawna prowadzi własny biznes w północnoafrykańskim Egipcie. Czym się zajmuje w arabskim kraju?

Dagmara Kaźmierska robi karierę w Egipcie. Czym się zajmuje i jak pracuje?

Dagmara Kaźmierska wyjechała do Egiptu, by – wraz ze wspólnikiem – wynajmować łódź turystom.

Ja zawsze chciałam mieszkać w tym kraju i kocham tam być. Więc teraz było już coraz bardziej poważnie, nie były to wyjazdy kilkutygodniowe, tylko troszkę dłuższe. Ja jestem taki typ, że jeżeli można zarobić i podnieść pieniądze z ziemi, to dlaczego mam tego nie zrobić. Pomyślałam, że jeżeli już tam będę, to dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz. Więc pomyślałam ze wspólnikiem, że kupujemy łódź. Dlaczego nie. Nie wolno się gniewać na pieniądze – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Królowa życia” zasugerowała, że już wkrótce może na dobre przenieść się na inny kontynent.

Oczywiście, ja mam tutaj rodzinę, ale już jestem jedną nogą tam. Nic się nie stanie, jak będzie mnie tu trochę mniej. Będzie spokojniej – dodała.

Dagmara, co prawda, pozostaje obecnie w Polsce, ale dodała na Instagram kilka zdjęć, w których pokazała, jak wygląda jej praca na łodzi w Egipcie. Album podpisała:

Dzień dobry Kochani. Widzicie co mamy za oknem. Więc pakujemy manatki i lecimy do słoneczka. Zapraszam do Egiptu. A jeśli będziecie w Hurghadzie to koniecznie musicie wybrać się z Nami w rejs. Mamy świetne jedzenie , miłą obsługę. A co najważniejsze moi przyjaciele rozmawiają po polsku, niemiecku i angielsku. Więc bez problemu się dogadacie. Poza tym mój wspólnik MARK ma hopla na punkcie bezpieczeństwa. Łodzie ratunkowe itd… Na co lokalni nie bardzo zwracają uwagę. Także zapraszam serdecznie. Po co marznąć, jak można się opalać. Jeśli chcecie, o coś zapytać, piszcie do mnie lub do moich przyjaciół. Oraz na stronę Queen of Life Boat. Całujemy mocno.

Na wspomnianych zdjęciach widać Dagmarę, która śmiało wyeksponowała swoje pośladki, jej współpracowników, wygląd pokładu łodzi i piękne widoki ze słonecznego Egiptu. Zazdrościcie Dagmarze takiej pracy? Też chcielibyście rzucić wszystko i założyć biznes w tak przyjemnym dla oka miejscu?


Dagmara Kaźmierska pokazała, jak pracuje w Egipcie

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak pracuje w Egipcie

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak pracuje w Egipcie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×