Szukaj

Cleo zdradziła sposób na ból gardła. Lekarze go odradzają, ale jej pomaga

Cleo - jak radzi sobie z bólem gardła?

Cleo - jak radzi sobie z bólem gardła?

Cleo wie, jak radzić sobie z bólem gardła. Gwiazda znalazła sposób, który w jej ocenie, zawsze jest skuteczny. Czy jest jednak bezpieczny? Zobacz, co na jego temat mówią eksperci.

Cleo, to gwiazda, która na co dzień pracuje głosem. Regularnie występuje i nagrywa nowe projekty, nic więc dziwnego, że nie może pozwolić sobie na grypę czy ból gardła.

Zobacz: Cleo nagrywa z Robertem Lewandowskim: „Słyszę podśmiechiwania”. Od tej strony go nie znaliśmy

Cleo o sposobach walki z bólem gardła. Co robi?

Gwiazda ma jednak skuteczny sposób, by walczyć z niedogodnościami. Kiedy zauważa u siebie pierwsze symptomy złego samopoczucia, sięga po domowe sposoby walki z wirusami. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że na ból gardła najlepiej działają na nią goździki:

W okresie jesienno-zimowym polecam przede wszystkim goździki. Jeśli nawet przemieszczamy się po mieście, trzymajmy sobie w buzi zawsze jeden goździk, tak jak gumę do żucia. Jeśli czujemy, że idzie do nas jakieś choróbsko, to ta metoda działa błyskawicznie – zdradziła w rozmowie z Faktem. 

Zobacz: Zarzucili Cleo, że dwa razy ubrała się w to samo. Jej riposta miażdży! Ręce same składają się do braw!

Cleo w DDTVN

Cleo w DDTVN. Jak się zaprezentowała podczas nagrań?

Okazuje się, że gwiazda nie tylko zażywa je w słabszych momentach, ale także z nimi śpi. Niedawno zasnęła z goździkiem w ustach. I o ile samo spożywanie niczemu nie grozi, o tyle spanie odradzają eksperci:

Goździki mają antybakteryjne zastosowanie i zwiększają odporność, także tutaj zgadzam się z panią piosenkarką. Polemizowałabym, jeżeli chodzi o spanie z nimi w ustach. Przecież można się udusić! Polecam do herbaty, można je pożuć, ale spanie z nimi odradzałabym – przyznała w rozmowie z tabloidem lekarz Beata Szadkowska-Opasiak.

Odważylibyście się zasnąć z goździkiem w ustach?

Zobacz: Wielki powrót seksownej Cleo! Odmieniona nie do poznania Słowianka w kilka godzin rozwaliła cały internet! Takiej petardy jeszcze nie było! [WIDEO]


Cleo - nominacja do Telekamery 2020

Cleo - nominacja do Telekamery 2020

Cleo - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Cleo - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Cleo – Roztańczony Narodowy 2019

Cleo – Roztańczony Narodowy 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×