Wyciekły newsy z pałacu. Charlotte tak zaopiekowała się Archiem, że ochrona spodziewała się najgorszego

Charlotte i Archie

Charlotte i Archie

Charlotte nie mogła się doczekać spotkania z dziećmi Harry'ego i Meghan. Tak zorganizowała zabawę, że kosztowności w pałacu były zagrożone!

Po czterech dniach platynowy jubileusz panowania królowej Elżbiety II dobiegł końca. Przez cały czas trwania ogólnokrajowego świętowania, monarchini pojawiła się przed podwładnymi tylko dwa razy. Uroczyste zamknięcie hucznych obchodów zaczęło się od pochodu ulicami Londynu. Wśród licznych różnorakich pojazdów z rozpoznawalnymi Brytyjczykami znalazła się także i złota karoca, w której można było ujrzeć hologram przedstawiający młodą królową Elżbietę II.

Brytyjczycy masowo bawili się podczas pikników, parad i innych uroczystości. Jednak uwagę przyciągały też sprawy związane z rodziną królewską. Jak przyjęci zostali Meghan i Harry? Czy synowie księżnej Diany się pojednali? Czy przyjęcie urodzinowe z okazji roczku Lilibet było udane? Jak przebiegało spotkanie małych kuzynów? Na ostatnie z pytań odpowiedź przynosi jeden z zagranicznych tabloidów.

Charlotte wspaniale zaopiekowała się Archiem

Jeśli była jedna osoba bardziej podekscytowana niż królowa przybyciem dzieci Sussexów, to była to ich kuzynka, księżniczka Charlotte.

Charlotte odliczała minuty do ich przybycia i nie mogła się doczekać, kiedy zobaczy ich w Pałacu Buckingham podczas Trooping the Colour — mówi źródło New Idea – Pomimo wszystkiego, co zaszło między Sussexami i Cambridge’ami, dzieci były trzymane od tego z dala, a Kate zawsze rozmawiała z dziećmi o Archiem i Lili.

Według jednego z informatorów 7-letnia Charlotte od dawna mówiła, że ​​jest „królową dzieci” i przygotowała wiele gier dla Archiego i czteroletniego brata, Louisa, z którymi będzie się bawiła, podczas gdy dorośli „robią nudne rzeczy”.

Księżniczka wzięła pod swoje skrzydła kuzyna Archiego.

Kate ostrzegła nianie z wyprzedzeniem, że Charlotte będzie bardzo podekscytowana zabawą z Archiem i wkrótce sprawi, że będzie biegał po całym miejscu – mówi źródło – Lokajów poinstruowano, aby byli gotowi do ochrony wszystkich kosztowności!

Wygląda na to, że dzięki energii Charlotte, spotkanie dzieci było wręcz idealne.


Archie i Lilibet na kartce świątecznej 2021

Archie i Lilibet na kartce świątecznej 2021

Archie - stylizacja

Archie - stylizacja

Królowa Elżbieta II uczciła 2. urodziny Archiego

Królowa Elżbieta II uczciła 2. urodziny Archiego

Komentarze