Camilla Parker-Bowles opowiedziała o kulisach ognistego romansu z księciem Karolem. Tak ukrywali się przed księżną Dianą

Księżna Diana, Camilla Parker-Bowles, książę Karol

Księżna Diana, Camilla Parker-Bowles, książę Karol

Camilla Parker-Bowles i książę Karol ukrywali się przed księżną Dianą. Co robili, by zatuszować swój romans? O tym księżna Kornwalii opowiedziała po latach w jednym z wywiadów.

O pikantnym romansie Camillai Parker Bowles i księcia Karola swego czasu plotkował cały świat. Powstało mnóstwo wersji historii ich znajomości, jednak dopiero po latach księżna Kornwalii, w wywiadzie dla The Mail on Sunday, wyjawiła całą prawdę.

Zobacz: Książę Karol myślał o Camilli nawet, gdy brał ślub z księżną Dianą. Nieznane zdjęcie jest tego najlepszym dowodem

Jak książę Karol i Camilla Parker-Bowles ukrywali się przed księżną Dianą?

Książę Karol pierwszy raz  spotkał ją na meczu polo w 1970 roku. Jednak Camilla wyszła za mąż za Adrew Parker Bowlesa, natomiast Karol poślubił Dianę w 1981 roku.

Jak wiadomo, Elżbieta II próbowała rozdzielić zakochanych, jednak ich miłość trwała już w trakcie małżeństwa Karola z Dianą Spencer, która o wszystkim doskonale wiedziała.  Camilla, aby uniknąć fali krytyki, uciekła na wieś do Wiltshire:

Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. Przez rok prawie nigdzie nie wychodziłam. To był okropny okres, którego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym go, gdyby nie moja rodzina – wyznała Parker-Bowles.

Zobacz: Ostatnie zdjęcia księżnej Diany. Zrobiono je tuż przed tragicznym wypadkiem

Camilla swój czas spędzony w ukryciu na wsi, poświęcała na wychowywanie dzieci, jednak nawet tam paparazzi śledzili jej każdy krok:

Nosiliśmy przy sobie lornetkę, którą każdego ranka sprawdzaliśmy przez okna, jak wielu fotografów czeka przed naszymi drzwiami.

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu, 2019

Dopiero w 2005 roku, trzy lata po śmierci Królowej Matki, Camilla i Karol powiedzieli sobie tak. Elżbieta II nadal nie darzy Camilli sympatią, wiadomo również, że żona księcia Karola nigdy nie będzie królową, nawet gdy ten zasiądzie na tronie. Kamila zostanie jedynie Jej Królewską Wysokością, Księżną Małżonką.

Zobacz: Księżna Diana była chora psychicznie? Skandaliczne wyznanie terapeuty wstrząsnęły Wielką Brytanią

Camilla już zapomniała o swoim ognistym romansie, obecnie udaje wzór cnót i dyplomacji.

Na szczęście rodzice nauczyli mnie manier. To może zabrzmieć snobistycznie, ale za moich czasów nikt nie dostawał się na uniwersytet nie będąc wystarczająco inteligentnym. W wieku 16 lat lataliśmy do Paryża i Florencji i uczyliśmy się tamtejszej kultury. Gdyby nie to doświadczenie, królewskie życie byłoby dla mnie znacznie trudniejsze.

Diana i Karol ślub

Diana i Karol – ślub

Życie u boku księcia Karola, nawet mimo starań po wielu latach nigdy nie przyniesie jej sympatii Brytyjczyków, którzy nadal kochają Dianę:

Musisz nauczyć się śmiać z samej siebie. Jeśli tego nie potrafisz, możesz poddać się już teraz. Czasami patrzę na swoje zdjęcia w prasie i myślę sobie: „Kim jest ta kobieta? To nie mogę być ja.” I tak właśnie wygląda przetrwanie w świecie sławy – tak Camilla skończyła swój wywiad.

Czy lubicie księżną Camillę?

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi przyłapani w pubie. Od tej strony ich nie znaliśmy


Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×