Tak Britney Spears świętuje 40. urodziny. Narzeczony zadbał o każdy szczegół. Było jak w komedii romantycznej

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears kończy dziś 40 lat. Gwiazda odzyskuje swoje życie. Urodziny spędziła dość nietypowo. Musicie zobaczyć, co przygotował jej narzeczony.

Britney Spears już jako nastolatka weszła do show-biznesu. Swoje pierwsze kroki stawiała w musicalu w Klubie Myszki Miki, gdzie śpiewała i tańczyła u boku Justina Timberlake’a oraz Christiny Aguilery. Niedługo po tym zadebiutowała singlem …Baby one more time, który odniósł niebywały sukces. Gwiazda nie bała się kontrowersji. W teledysku do tej piosenki przemierza szkolne korytarze w wyzywającym mundurku. Odważnie, jak na lata 90., kiedy seksualność była ogromnym tematem tabu.

Cały świat tańczy na imprezach do jej hitów takich jak: Oops! I Did It Again, Toxic, (You Drive Me) Crazy czy Stronger. Energiczne piosenki, skomplikowane choreografie i ikoniczne występy zapewniły jej stałe miejsce na rynku muzycznym. Niestety w pewnym momencie przytłoczył ją jej własny sukces.

Britney była nieustannie śledzona przez wszędobylskich paparazzi. W 2007 roku nie wytrzymała i zaatakowała parasolką samochód fotoreporterów, którzy wdarli się za nią do toalety. W tym samym roku przeszła również załamanie nerwowe. Reagowała jej rodzina, wzywając policję i pogotowie, gdy ta zabarykadowała się w łazience razem z synami. Piosenkarka została przewieziona do szpitala psychiatrycznego, co było transmitowane na żywo z helikoptera, który leciał nad autem z gwiazdą.

Od tamtej pory życie Spears zamieniło się w piekło. Rozpoczęła się kuratela, która trwała przez 13 lat i zakończyła się 12 listopada tego roku. Chwilę przed odzyskaniem wolności gwiazda wyznała, że przyjęła oświadczyny od Sama Asghariego, którego poznała 5 lat temu na planie teledysku do Slumber Party.

Britney Spears kończy 40 lat

Dziś Britney Spears skończyła 40 lat. Z tej okazji jej narzeczony zorganizował niemałą niespodziankę. Wynajął prywatny odrzutowiec, którym opuścili kraj. Gwiazda nie ukrywała zadowolenia. Z tej okazji podziękowała Bogu. Przypomnijmy, że wcześniej musiała prosić ojca nawet o pozwolenie na wyjście z własnego domu:

Co za piękny dzień! Ja i mój narzeczony jesteśmy podekscytowani podróżą. Boże dziękuje Ci, że mogę wyjechać z kraju – napisała na swoim Instagramie.

Sam Asghari zrobił niespodziankę Britney Spears

Sam również opublikował zdjęcie, na którym para nie szczędzi sobie uczuć. Model złożył życzenia swojej wybrance:

Nazywam Cię Lwicą, bo podziwiam Twoją nieustępliwą siłę. Inspiruje mnie Twoje piękne serce. Uwielbiam Twój uśmiech, który rozświetla mój świat. Każdy kolejny dzień to Twoje urodziny moja królowo. Wszystkiego najlepszego!

To nie była jedyna niespodzianka, jaką dla ukochanej przygotował Sam. Na pokładzie 27-latek zaśpiewał „Happy Birthday” i wręczył tort w kształcie litery „B”. Tuż po wylądowaniu gwiazda obdarowała narzeczonego dużą porcją soczystych buziaków. Na lądzie czekał na nią pokaz fajerwerków.

Zobaczcie, jak Britney Spears uczciła 40. urodziny.


Urodziny Britney Spears | fot. instagram.com/samasghari

Urodziny Britney Spears | fot. instagram.com/samasghari

Urodziny Britney Spears | fot. instagram.com/samasghari

Urodziny Britney Spears | fot. instagram.com/samasghari

Urodziny Britney Spears | fot. instagram.com/samasghari

Urodziny Britney Spears | fot. instagram.com/samasghari

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×