Irina Shayk błyszczy na salonach, a Bradley Cooper? Jak aktor radzi sobie po rozstaniu z gwiazdą?

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Bradley Cooper nie radzi sobie po rozstaniu z Iriną Shayk. Do mediów wyciekły nowe doniesienia na temat stanu byłego partnera modelki. Co się z nim dzieje?

Irina Shayk z pewnością jest jedną z piękniejszych kobiet na świecie. Kilka lat temu urok nie tylko wizualny, ale przede wszystkim osobisty, przyciągnął do niej Bradleya Coopera. Owocem miłości modelki i aktora jest córeczka, która przyszła na świat dwa lata temu. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Podobno aktor nie radzi sobie zbyt dobrze.

Zobacz: Irina Shayk w komplecie z H&M-u na uroczystej gali! Jej kreacja to absolutny hit

Jak sobie radzi Bradley Cooper po rozstaniu z Iriną Shayk?

Natychmiast po rozstaniu pary w czerwcu National Enquirer napisał o Cooperze, który wypłakiwał się na ramieniu Lady Gagi. Magazyn twierdzi, że aktor zwrócił się do gwiazdy swojego filmu o wsparcie po zerwaniu z modelką, o którym jej wszystko powiedział. Jednak źródło bliskie piosenkarzowi zapewniło Radar Online, że to nie pomogło Cooperowi poradzić sobie z jego złamanym sercem. Chociaż oboje są bliskimi przyjaciółmi, aktor po prostu nie szukał u niej pocieszenia.

Zobacz: Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?

Potem Enquirer doniósł, że Cooper szukał pocieszenia u Jennifer Garner po rozstaniu z Shayk. Według źródła, Garner dawała mu sie wyplakać na ramieniu, gdy nie radził sobie z uczuciami. Magazyn próbował posunąć narrację jeszcze dalej, sugerując, że przyjaźń Coopera i Garner mogła zmienić się w romans.

Bradley Cooper i Irina Shayk na MET Gala 2018

Bradley Cooper i Irina Shayk na MET Gala 2018

Tymczasem aktorka spotyka się z biznesmenem Johnem Millerem od ponad roku, podczas gdy Cooper koncentruje się na swojej karierze i swojej dwuletniej córce.

Tabloid OK! Australia pisał, że Cooper i Shayk zgodzili się nie występować z nikim innym w związek przez co najmniej sześć miesięcy po ich zerwaniu, ale aktor czuł, że minęło wystarczająco dużo czasu, dlatego miał wdać się w romans z Lady Gagą.

W rzeczywistości związek Coopera i Gagi podobno zawsze był platoniczny, jak sama piosenkarka wyjaśniła podczas występu na Jimmy Kimmel Live na początku tego roku. Przedstawiciele obu gwiazd zaprzeczyli również plotkom o randkach.

Zobacz: Irina Shayk ścięła włosy! Teraz ma krótką, męską fryzurę!


Irina Shayk z walizką wyprowadza się od Bradleya Coopera

Irina Shayk z walizką wyprowadza się od Bradleya Coopera

Irina Shayk z walizką wyprowadza się od Bradleya Coopera

Irina Shayk z walizką wyprowadza się od Bradleya Coopera

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×