Szukaj

Irina Shayk skutecznie wybiła Bradleyowi Lady Gagę z głowy! Jak wyglądał finał batalii o przystojnego aktora?

To już koniec wielkiego "love story" Bradleya Coopera i Lady Gagi. Szokujące fakty dotyczące relacji najgorętszej hollywoodzkiej pary przedostały się do mediów. W całej sprawie maczała palce Irina Shayk. Jaki finał odnalazł romans aktora i pięknej diwy?
Lady Gaga przegrała z Iriną Shayk. Bradley Cooper odzyskany

Doniesienia o romansie, który miał połączyć Lady GagęBradleya Coopera rozpoczęły się tuż po premierze filmu A Star is Born. Para grała w filmie główne role, a chemia, którą widzowie mogli podziwiać na ekranie, natychmiast pobudziła wyobraźnię mediów. Aktor i diwa nie robili nic, by temu zapobiec. Przyłapano ich na wspólnym występie w Las Vegas, a podczas gali wręczenia Oscarów 2019 dali takie show, że fanom opadły szczęki. Łączące ich emocje były nie do przeoczenia, zwłaszcza, że okraszono je wieloma czułymi gestami. Teraz amerykańska prasa donosi, że za tym “romansem” stała… Irina Shayk.

To ona miała zasugerować ukochanemu, że podgrzanie atmosfery wokół jego znajomości z Gagą może wpłynąć pozytywnie na promocję filmu. Bez wątpienia tak się stało, biorąc pod uwagę statuetkę za piosenkę Shallow. Romantyczny utwór podbił serca fanów na całym świecie, a fakt, że Gaga i Cooper mieli się ku sobie, jedynie nakręcał fascynację przebojem. Bradley wypadał w roli zakochanego tak przekonująco, że mówiono nawet o rozstaniu z Iriną, z którą ma dwuletnią córkę. Modelka nie komentowała sprawy, zza kulis wprawnie sterując ukochanym. Jak zakończyła się ta “batalia”?

Aktor złamał wokalistce serce, tracąc nią wszelkie zainteresowanie i wracając na łono rodziny. Tymczasem Gaga – podobno przez Coopera i dla niego – kilka tygodni temu porzuciła narzeczonego.

Spodziewaliście się takich kulisów tego “romansu”?

Zobacz: Irina Shayk w negliżu baraszkuje w łóżku z półnagim przystojniakiem. Ale zaraz, to nie Bradley!

Zobacz: Rozebrana Irina Shayk w pełni zaprezentowała swoje wymiary! Lady Gaga nie ma przy niej żadnych szans!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk mają kryzys w związku? Para została nagrana z ukrycia na plaży! Ich zachowanie mówi wszystko [WIDEO]


Czy Lady Gaga i Bradley Cooper pasują do siebie?

×