Szukaj

To Brad Pitt wspierał Bradleya Coopera w trudnych chwilach po rozstaniu z Iriną. Zaskakujące kulisy znajomości

Oscary 2020: Bradley Cooper i Brad Pitt

Oscary 2020: Bradley Cooper i Brad Pitt

Brad Pitt, świeży laureat Złotego Globu za drugoplanową rolę męską, w filmie Pewnego razu w Hollywood, widziany był pod domem Bradleya Coopera. O czym rozmawiali aktorzy?

Rozstanie Brada Pitta z Angeliną Jolie oraz Bradleya Coopera z Iriną Shayk, to bez wątpienia dwa najgłośniejsze rozstania w Hollywood, które miały miejsce w ostatnim czasie w świecie gwiazd. Wygląda na to, że obaj aktorzy, którzy jako single znaleźli się na medialnym świeczniku, znaleźli w sobie bratnie dusze.

Przyjaźń aktorów podobno zacieśniła się jeszcze bardziej po rozstaniach, które zbiegły się w czasie. Mieli oni podobno cieszyć się wspólnym wyjściem do opery w sierpniu ubiegłego roku i wielokrotnie rozmawiać ze sobą przez telefon, gdy ich wieczory wypełnione były pustką.

Jak podaje tabloid The Sun:

W zeszłym roku obaj byli zajęci byli żonglowaniem między pracą a trudnymi sytuacjami rodzinnymi, w końcu znaleźli trochę czasu dla siebie, aby spędzić wspólnie czas i wspierać się wzajemnie. Obaj aktorzy spędzili udaną noc z dala od zwykłego hollywoodzkiego tłumu, ale zatrzymali się też, aby porozmawiać z kilkoma przyjaciółmi z branży, siedzącymi na widowni.

Brad Pitt i Bradley Cooper razem imprezują

Potwierdzeniem doniesień tabloidu mogą być zdjęcia, jakie trafiły na czołówki amerykańskich brukowców. Paparazzi przyłapali Brada wychodzącego w towarzystwie ochrony z domu Bradleya na Manhattanie. Aktor zatrzymał się, aby rozdać autografy fanom, którzy czekali na niego przed budynkiem. Tego samego dnia, tuż przed wizytą u Coopera, Pitt uczestniczył w gali New York Film Critic Circle, na której wypalił ze sceny, że „Quentin Tarantino jest uzależniony od kokainy”.

Bradley Cooper i Brad Pitt podczas AFI Awards

Bradley Cooper i Brad Pitt podczas AFI Awards

Przypomnijmy, że po rozstaniu Brada Pitta z Angeliną Jolie internet huczał od plotek na temat rzekomej schadzki aktora ze swoją byłą żoną Jennifer Aniston, z którą aktor widział się na ceremonii rozdaniu Złotych Globów. Byli małżonkowie, mimo że wypowiadali się na swój temat w ciepłych słowach, na czerwonym dywanie pojawili się jednak osobno. Pojawiły się jednak plotki, że po gali, na after party, doszło do zaręczyn byłych małżonków.


Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020, smoking: Brioni

Brad Pitt – Złote Globy 2020, smoking: Brioni

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×