Bliscy Pauliny Smaszcz reagują na medialne zamieszanie. „Moja mama płacze”. To przykre z czym przyszło im się mierzyć

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz wdała się w medialną burzę nie tylko z byłym mężem i Kasią Cichopek, ale też Izabelą Janachowską i kilkoma innymi gwiazdami. Jak na całe zamieszanie reagują jej bliscy? Nie jest im łatwo.

Paulina Smaszcz od kilku tygodni nie znika z mediów. Była żona Macieja Kurzajewskiego ujawniła jego związek z Katarzyną Cichopek. Pod zdjęciami prowadzącej Pytanie na śniadanie dodała kilka komentarzy, w których nie kryła, że podczas urodzinowego wyjazdu prezenterce towarzyszy nowy partner. W kolejnych wywiadach również nie szczędziła mocnych słów pod adresem byłego męża i jego ukochanej.

Na tym jednak nie poprzestała. Paulina w rozmowie z Anną Zejdler wypowiedziała się na temat Izabeli Janachowskiej. Wypowiedziała się na temat małżeństwa byłej tancerki, prowadzącej TzG, a w końcu prężnie działającej bizneswoman. Zasugerowała, że ta rozbiła poprzedni związek Krzysztofa Jabłońskiego i „pyknęła sobie dziecko z milionerem”. Iza nie miała zamiaru tego przemilczeć i natychmiast zamieściła w sieci odpowiedź, w której odpowiedziała na wszelkie zarzuty.

Zacznę może od sprostowania kłamstw, bo nie chciałabym, aby ktokolwiek powtarzał na głos lub w głowie wierutne bzdury, kocopały, a już przede wszystkim oszczerstwa i kłamstwa na temat mojego małżeństwa. Poznałam mojego męża jako singla. Nie jest to jedna z tych historii, w których mężczyzna poznaje młodą kobietę i płacze jej w rękaw, jak to jest nieszczęśliwy w małżeństwie, które de facto jest już martwe. Mój obecny mąż poznał mnie trzy lata po swoim rozwodzie. Myślę, że to wystarczająca karencja, która nie daje nikomu prawa do stwierdzenia, że rozbiłam czyjekolwiek małżeństwo.

Jak bliscy Pauliny Smaszcz reagują na medialną burzę?

Przepychanka w social mediach pomiędzy Pauliną i Izą trwała niemal przez cały wtorek. W końcu sprawa ucichła, a panie przestały wzajemnie publikować kolejne wymierzone w siebie wzajemnie słowa.

Najgorsze w całym zamieszaniu jest jednak to, jak najbliżsi reagują na medialną burzę, która rozpętała się wokół Pauliny Smaszcz. Sama zainteresowana w rozmowie z Anną Zejdler wspomniała, że szczególnie źle znosi to jej mama. Również z uwagi na to, że lubi Macieja Kurzajewskiego.

Moja mama płacze, bo jest zrozpaczona tymi komentarzami. Mówi: dziecko, po co ci to? Tym bardziej że moja mama bardzo lubi Maćka i w ogóle ma też z nim bardzo dobre relacje. Ja mówię: mamo, ja nie powiedziałam o nikim niczego złego. Nie użyłam żadnych przymiotników, które by były wulgarne, agresywne, które by kogoś deprecjonowały. Powiedziałam prawdę. To wszystko – powiedziała Paulina.

Smaszcz przyznała również, że seniorka bardzo przejmuje się opiniami innych, a przykre komentarze na temat córki szczególnie ją ranią.

Mama wiesz, jest 70-latką, która chciałaby mieć już spokojne życie, aczkolwiek jest taką rześką staruszką. Jej się też gęba nie zamyka i po prostu jest taka bardzo energetyczna i energiczna, ale jest zrozpaczona tymi komentarzami. Ona jest z pokolenia PRL-u i mówi: a co ludzie powiedzą? Ja mówię: mamo, jacy ludzie? Dla mnie jesteś ważna. Ty, Franek, Julek i trzech moich przyjaciół – dodała.

Można się tylko domyślać, jak trudno mamie Pauliny czyta się przykre słowa. Miejmy nadzieję, że sytuacja nieco się uspokoi i rodzina Pauliny w końcu odetchnie z ulgą.


Paulina Smaszcz pokazała mamę

Paulina Smaszcz pokazała mamę

Paulina Smaszcz - premiera sztuki Za jakie grzechy

Paulina Smaszcz - premiera sztuki Za jakie grzechy

Paulina Smaszcz wyglądała jak Kasia Cichopek?

Paulina Smaszcz wyglądała jak Kasia Cichopek?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Obraża wszystkich dookoła, a potem piszę by nie pisać o niej źle i jej tego nie wypominać, bo mamusia płacze. Więc skończ z tą całą nagonką na Cichopek i inne znane koleżanki, bo jesteś sama sobie winna.

  • PHOTOGRAPHY pisze:

   Ta kobieta znowu probuje zastraszać i szantażować. Z jednej strony niby walczy o prawdę, bo showbiz taki zły, zakłamany itd… z drugiej, robi wszystko żeby do tego show-biznesu wrócić. To jest dopiero hipokryzja i zakłamanie. Zarabia pieniądze na biednych kobietach, które są w trudnej sytuacji. Zła z niej osoba.

  • Olga pisze:

   Dokładnie tak. Odciąć mamę i jej córkę petardę od mediów i to natychmiast.!

  • Gość pisze:

   Dokladnie.
   A pisemko od jakiejś prawniczki, to se może włożyć w…, bo to nie ma żadnej mocy prawnej, aż dziw że ktoś się pod tym podpisał.
   Ale Plotkowe po dziesięciu z gazety. pl zablokowały komentarze.
   Czyli Smaszcz może po wszystkich jeździć, obrażać, zastraszać, jechać po cudzych dzieciach, mężach, żonach, ale o niej nie wolno nic powiedzieć, nawet żeby się pocałowała w cztery litery i spadała.
   Ciekawe podejście Plotkowe gimbazy.

  • Gość ślązaczka pisze:

   Niech krystyna miśkiewicz z JASTRZĄB POST wykaże minimum uczciwości..to Janachowska pierwsza w niewybredny sposób zaatakowała Panią Paulę..kryśka nie bądź łachudrą…zdobądź się na odrobinę prawdy!!..okupacyjne media opanowały bastardy hitlera totalny upadek moralności i obiektywizmu..żenującd wykorzystywanie sytuacji bo miernoty bastardy hitlera nie mają pomysłu ba siebie na publikowanie ciekawszych tematów jak te z natury mierne upadłe i wypisują tę gównoburzę bo świat zmierza w swojej naturze do upadku..cichodajka z kurzajem sa obrzydliwi w swoim zachowaniu nie ogladam żadnych programów z udziałem cichodajki bo to miernota ..nie ma w PnŚ NIGOGO wartościowego..czytałam wypowiedź Stanisławy Ryster na temat prezenterek TVP..podzielem jej wypowiedź..tewa orzecietnactwo które oprócz pokazywania cycków nie potrafi nic więcej..nie ma w PnŚ nikogo o stu procentowej moralności..i tak cichodajkę już znamy tomaszewska z tym swoim kochasiem kolejna miernota pewnie tatuś miał wpływ na ten etat..opczowska z opczowskim łeskim..ukraińcem kolejna miernota na wyscigi ktora będzie miała więcej rozwodów która będzie lepsza w puszczaniu bąków..krzan która powinna wrócić do szkoły bo katStrofalnie mowi po polsku..ogladałam kolo fortuny i strasznie mnie razi jej wymowa ..piniendze albo sieroda..to jest katastrofa..no i przestaĺam to gówno iglądać bo się nie da ogladać nirbi powinien sprzedawać maść na szczury nie kompromitować TV..luuuudzieee posłuchajcie tego głupka co on wygaduje..no nie da się sluchać idioty..dokąd w TV bedzie kursk tej samej prowieniencji bedzie syf kiła i mogiła..może coś zmieni w tym bagnie Nina Terientiew..może..

  • anna pisze:

   Prawda.Sama zaczęła walkę a teraz tłumaczy się

  • Iga pisze:

   Sama sobie winna 3lata po rozwodzie dzieci dorosłe mieszkają zagranicą co ta kobieta wyprawia zionie jadem na byłego męża że po 3latach od rozwodu układa sobie życie to psychopatka i w dodatku obraża innych.

  • GośćPolka pisze:

   Nie zna zasady ,, Zyj i pozwól innym zyc ,, . Kobieta ktora nigdy się nie wypowiedziała nasze dzieci tylko twierdzi moje dzieci . Bez względu na sytuację dzieci mają dwóch rodziców i nie ważne kim są jacy są jest bezwarunkową milosc dzieci i rodziców. Wkracza i ocenia życie Pani Janachowskiej . Powinna zacząć od rozliczenia siebie . Nie oceniam postępowania jej męża i partnerki ukrywali związek krzywdząc dzieci partnerki . Ex żona Kurzajewskiego jak pies ogrodnika sama nie chce I nikomu nie da. Sądziła ze na każde pstryknięcie palcem będzie na jej zawołanie. Kobieta beż krzty honoru . Zawiść ja zaślepiła.

  • Gość pisze:

   Prawda.

  • Gość pisze:

   Czysta prawda

  • Gość lmt pisze:

   Popiera. Sama wywołała burzę

  • GośćJola pisze:

   Żenująca baba. Jak można nie mieć honoru, godności osobistej za grosz. Nią powinien zająć się psychiatra,bo jeszcze doprowadzi którąś z pomówionych kobiet do problemów psychicznych Życzę jej zdrowia, bo na rozum już za późno.

  • Gość pisze:

   Święte słowa 👍

  • Gość pisze:

   Sama zaczęła, opluła każdego bez patrzenia na uczucia drugiego człowieka. Nie ma dla niej kropelki współczucia.

  • Krysia pisze:

   To prawda. Gdy pierwszy raz usłyszałam panią Smaszcz to aż zamarłam z przerażenia, co ona wygaduje za bzdury, od razu sprawdziłam kto to jest gdyż wcześniej nie znałam tej pani. Pani Smaszcz to zarozumiała, plująca jadem na kobiety osoba.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się, sama rozpętała burzę, a teraz użala się, bo dotarło do niej, że bardzo niekorzystnie wypada w mediach społecznościowych.

  • Gość pisze:

   Najpierw obraża a później płacze ??Teraz w swoje rozgrywki wciąga mamę? Po co chce ocieplić wizerunek wzbudzić litość w ludziach żeby jej współczuć. Paulina nie jest mądra zwykła prostaczka która udowodniła że piszę co jej ślina na język przyniesie. Myśl Paulini to i mniej problemów będzie w życiu. Myślenie nie boli. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Samotna, nieszczęśliwa, rozchwiana emocjonalnie pani w średnim wieku, która bez głębszej refleksji kłapie bzdury i obraża każdego, kto ma czelność mieć inne zdanie. Po petardzie został smród…

 • Gość Ewa pisze:

  Dajcie już spokój z tą Smaszcz,z tymi jej chorymi wywodami,skoro nawazyla piwa to niech je teraz wypije.Strasznie głupia kobieta,nie ładna, przeciętna,po co ona wogole urządza te szopki,wykłuca się ze wszystkimi.Chora kobieta i ona ma doktorat?!!!!!

 • Gość pisze:

  Niestety Pani Paulina jest sama sobie winna,jeśli miała jakieś pretensje powinna je kierować do bylego męża a nie wypowiadać się publicznie. To nie jest obrona dzieci ich synowie to dorośli mężczyźni. Rozumiem że jest jej przykro,ale nie tendy droga.

 • brawo, Pani Paulino pisze:

  Pani Smaszcz ma rację. Janachowska w życiu by się nie umówiła z tym prykiem, gdyby nie był milionerem z układami i gdyby nie wywęszyła profitów. To on jej sponsoruje życie i możliwości zawodowe. Bez niego byłaby nikim i nikt by nie chcial traktować jej poważnie. Pinda z głosem kaczki, cała sztuczna i zrobiona. Takich jak Janachowska znanych cwaniar w Polsce jest niestety więcej. Ale Krzysztof mąż nie może sie przyznać do tego, że daje sie robić od lat, bo wyjdzie na polskiego ebila. I dlatego tak się zapienił.

  • Gość pisze:

   To nie twój interes za kogo wyszła Janachowska i dlaczego, ani nie twój ani tej wariatki Smaszczowej, zajmij się swoim życiem i swoim podwórkiem

  • Gość pisze:

   A czy to Twój problem, za kogo wyszła p. Iza ? Zajmij się swoim życiem.

  • Gość pisze:

   no i co z tego ????? jeżeli ,jak twierdzisz wyszła za mąż dla pieniędzy , to jest to bardzo dobra i trwała przyczyna żeby się chajtnac . Ludzie naiwni myślą , ze jak się w sobie zakochają , to muszą się pobrać . A potem rzeczywistość ich przerasta , życie codzienne ich przerasta , brak pieniędzy ich przerasta , i kończy się to rozstaniem . Jeżeli pani Iza jest w takim związku zadowolona , to jest mądra kobieta .

  • Gość pisze:

   ja tez jestem z tych cwaniar o których piszesz , mój mąż pracuje a ja nie , i dobrze mi z tym , jemu tez

  • Olga pisze:

   Dokładnie tak. Odciąć mamę i jej córkę petardę od mediów i to natychmiast.!

  • Gość Janka pisze:

   Nawet gdyby go zapala bo ma kasę to co komu do tego ?! Widocznie wszystko tam idzie w parze i miłość i pieniądze ! Są dobrym małżeństwem, mają ślicznego synka i jak zgodnie mówią są szczęśliwi więc co komu do nich !!! To wszystko ich prywatne sprawy a nie pani Pauliny, która walczy o swoją prawdę ! Tylko kogo ona obchodzi !!!

  • Gość pisze:

   Następna się znalazła do obrażania, a co was to obchodzi kim jesteś żeby ludzi poniżać, każdy ma coś na sumieniu a myślę że ty i Paulina sporo

  • Gość pisze:

   Zrobiona,sztuczna to jest smaszcz

  • Gość pisze:

   Czy milionerowi nie wolno się zakochać i ułozyć sobie życie żeby być szczęśliwym? Każdy ma do tego prawo. Swoje sprawy rozwiązuje się w czterech ścianach to jest klasa.

  • Gośćewora pisze:

   Chyba z koniem żeś się na łeb zamieniła.
   Baba 3 lata po rozwodzie i uważa że ma prawo komentować to jak jej były mąż układa sobie życie? No bez jaj , ale guzik jej do tego! Petarda narobiła sobie smrodu i swoim bliskim a teraz ledwo co się tli . A co ty masz do Janachowskuej? Tak sie składa , że jak ślubowała to już miała świetna pozycję zawodową . Bogaty mąż nie musial jej wszystko sponsorować ale jako mąż zapewne robi małżonce wiele radości i co komu do ich statusu życiowego. Gdyby tak usunać tą anonimowość to byś gebe stuliła i wygasiła internet bo neżeli korzystasz z niegi noewłaściwoe a widać , że lubisz hejt to masz problem ty zlotousty/a