Meghan Markle szykuje kolejny cios dla królowej. Takiej złośliwości nikt się nie spodziewał

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle planuje zorganizować chrzciny Lilibet w tajemnicy przed rodziną królewską. Jak ma wyglądać uroczystość?

Kiedy Meghan dowiedziała się, że jej mąż, książę Harry, spotka się z królową podczas pobytu w Anglii na początku lipca, dała mu specjalne zadanie do wykonania – zabezpieczenie królewskiej sukni do chrztu. Uważała, że ​​noszenie koronkowej szaty Honiton – repliki stroju, który królowa Wiktoria zamówiła dla swojej pierworodnej córki w 1841 r. – jest prawem Lili, mimo że jej rodzice odwrócili się od królewskiego życia. Niestety Harry wrócił do Montecito bez cennej rodzinnej pamiątki, a Markle się wściekła.

Królowa pożycza ją królewskim dzieciom chrzczonym w Anglii – wyjaśnia królewski znawca – Nie było mowy, żeby pozwoliła, aby tak bezcenny przedmiot został wywieziony do Ameryki z Harrym – lub żeby tam go wysłała!

Spowodowało to, że zaplanowała chrzest Lili po swojemu.

Jak będzie wyglądał chrzest Lilibet?

Królowa nie oddała sukni do chrztu, którą nosił starszy brat Lilibet, Archie. Według informatora Elżbieta II uważa za bezczelne, że Sussexowie poprosili o szatę. Podobno wyjaśniła Harry’emu, że jej wnuczki, Zara Tindall i księżniczka Eugenia, już poprosiły o pożyczenie go na chrzciny ich nowonarodzonych synów, Lucasa i Augusta.

Meghan niechętnie zaakceptowała decyzję, a teraz mówi się, że planuje całkowicie prywatne chrzciny dla Lili. Ceremonia nie będzie miała królewskiego przepychu, który miał miejsce, kiedy ona i Harry ochrzcili swojego syna, Archiego w 2019 roku. Rzeczywiście, ich pierworodny został ochrzczony przez arcybiskupa Canterbury w prywatnej kaplicy w Zamku Windsor, wodą z rzeki Jordan.

Jednak tym razem Meghan może zdecydować się na nabożeństwo katolickie w kościele powiązanym z jej liceum w Los Angeles. Informator uważa, że zostanie to odebrane jako ostateczna zniewaga dla pałacu, biorąc pod uwagę, że imienniczka Lili i jej prababka jest głową Kościoła anglikańskiego.

Meghan chce, aby ceremonia była mała i będzie obejmować tylko garstkę znajomych celebrytów wraz z jej mamą Dorią – mówi donosiciel – Rodzina królewska nie zostanie zaproszona – nie pozwoli im nawet oglądać ceremonii na Zoom, prawdopodobnie z czystej złośliwości, że nie dali jej sukni!

Co gorsza, pogłoski o potajemnym chrzcie Lilibet przedostały się do pałacu – a najbardziej zdenerwowana jest księżna Cambridge.

Kate bardzo się starała naprawić relacje między Williamem i Harrym, choćby ze względu na Archiego, Lili i własne dzieci. Teraz znalazła się na czarnej liście jednego z najbardziej kształtujących wydarzeń rodzinnych w życiu dziecka. Jest zdruzgotana. William i Kate nie poznali jeszcze osobiście swojej nowej siostrzenicy, Lilibet. Kto wie, kiedy to zrobią.

Czy rzeczywiście Meghan dopnie swego i ochrzci córeczkę całkowicie z dala od rodziny męża?


Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Rodzina królewska gratuluje Meghan i Harry'emu narodzin córki

Rodzina królewska gratuluje Meghan i Harry'emu narodzin córki

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Komentarze

 • Gość11 pisze:

  Gość ma rację GościuA. Ja też tak uważam

 • GośćA pisze:

  Oni bez twoich rad doskonale sobie radzą.
  Zna ich caly swiat, maja kupe kasy i znajomości z najwiekszymi tego swiata, a tobie bidulo pozostaje lizanie cukierka przez szybe i wylewanie jadu na obcych ludzi.
  … ale rób to przynajmniej poprawną polszczyzną.
  Moze zamiast plotami, zajmij sie ortografia.

 • Gość pisze:

  Powinni całkowicie odsunąć ich od rodziny krulewskiej, Harego sprawdzić czy jest dzieckiem Karola i raz na zawsze ukrucić pyche jego i tej powalonej Megan.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×