Ależ on jest romantyczny! Jak Bartosz Kurek mówi o swojej żonie? Liścik już krąży po sieci

Bartosz Kurek i Anna Kurek

Bartosz Kurek pięknie mówi o swojej żonie Annie Kurek. Jak? Tego można dowiedzieć się z liściku, który pojawił się w sieci.

Bartosz Kurek to niekwestionowana gwiazda międzynarodowej siatkówki. Ma na koncie wiele sukcesów. Także w życiu osobistym dobrze mu się układa. Jest bardzo szczęśliwy u boku swojej żony, Anny Kurek. Wyraz miłości dał w liściku dołączonym do prezentu mikołajkowego. Jak nazywa ukochaną?

Jak Bartosz Kurek mówi o swojej żonie?

Anna i Bartosz poznali się w 2016 roku. W listopadzie 2018 roku atakujący reprezentacji Polski poprosił Anię o rękę. Zaręczyny odbyły się zaledwie kilka tygodni po zdobyciu przez reprezentację Polski tytułu mistrzów świata. Kurek został wówczas wybrany MVP turnieju. Ich ślub odbył się latem 2020 roku.

Obecnie Bartosz i Anna Kurkowie mieszkają w Japonii, ponieważ nasz atakujący gra w klubie Wolf Dogs Nagoya. Życie na obczyźnie może nie jest najprostsze, ale jeśli ma się wsparcie najbliższej osoby, to wszystko się dobrze układa. Ania i Bartek nie ukrywają, że łączy ich szczere uczucie, a  siatkarz wielokrotnie publicznie wypowiadał się na temat swojej małżonki. Jednak to, jak do niej mówi, wydało się dzięki liścikowi, który trafił do sieci.

Bartosz postanowił kupić żonie prezent z okazji Mikołajek. Do przesyłki był dołączony liścik, który do tego stopnia rozczulił Annę, że podzieliła się nim w sieci. Na nagraniu widać, jak Kurek wręcza ukochanej paczkę, nie wiadomo co jest w środku, ale na bileciku napisał:

Najlepsza żona na świecie, Anna Kurek.

Prawda, że to bardzo miłe?

Kim jest Anna Kurek, żona Bartosza Kurka?

Anna Kurek (wcześniej Grejman) urodziła się w 1993 roku. Podobnie jak mąż jest siatkarką. Karierę rozpoczęła w wieku 13 lat w Uczniowskim Klubie Sportowym Osiemnastka Szczecin. Grała na pozycji przyjmującej. Do końca listopada 2018 roku występowała w drużynie Chemik Police. Wcześniej była związana m.in. z Impelem Wrocław, Polski Cukier Muszynianką Muszyna i turecką Karayollari Ankara.

Reprezentowała także Polskę w kadrze narodowej juniorek. W 2013 roku otrzymała powołanie do szerokiej kadry seniorek, prowadzonej przez Piotra Makowskiego. Zadebiutowała w tym samym roku w spotkaniu przeciwko Kubie podczas turnieju o Puchar Borysa Jelcyna.

Ma na swoim koncie dwa tytuły Mistrzostwa Polski Juniorek (2011 i 2012 rok), Puchar Polski (2014 rok) oraz Mistrzostwo Polski (także 2104 rok). W 2012 roku otrzymała nagrodę indywidualną – została najlepszą przyjmującą MP Juniorek.


Jak Bartosz Kurek mówi o swojej żonie?

Bartosz Kurek i Anna Kurek

Bartosz Kurek i Anna Kurek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×