Odważne zdjęcie! Anna Wendzikowska pokazała się po nieprzespanej nocy z noworodkiem! Mała Antosia dała jej niezły wycisk

Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu

Jak Anna Wendzikowska wygląda po nieprzespanej nocy?

Anna Wendzikowska niedawno po raz kolejny została mamą i powitała na świecie córeczkę Antosię. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, co widać na każdym zdjęciu, które dziennikarka udostępnia w sieci. Jednym z uroków macierzyństwa jest nocne wstawanie. Jak po całonocnym maratonie wygląda Ania?

Sekret ten dziennikarka postanowiła zdradzić ostatnio na Instastories. To właśnie tam opublikowała zdjęcie, na którym trzyma córeczkę. Fotografia została wzbogacona o bardzo wymowny opis, który nie pozostawia złudzeń, że rola matki do łatwych nie należy:

 Dlaczego by po nieprzespanej nocy nie popłakać jeszcze kilka godzin z rana?

Chociaż zapewne Ania w nocy walczyła o to, by chociaż na pięć minut w spokoju zasnąć, a na jej twarzy nie ma ani grama makijażu, to w takiej odsłonie prezentuje się doskonale. Wcale nie wygląda na zmęczoną. Macierzyństwo wyraźnie jej służy, ponieważ Wendzikowska wyraźnie promienieje i wygląda bardzo korzystnie.

Wydaje się więc, że dziennikarka na dobre wróciła do formy po ciąży. Jak zrobiła to w tak krótkim czasie? Sekret ten jakiś czas temu zdradziła naszej reporterce:

Ćwiczę podnoszenie dziecka i bieganie z góry na dół po pieluchy i inne tego typu konkurencję. Ja mam takie szczęście, że nie musiałam stosować jakiejś specjalnej diety. Mam dobrą przemianę materii, to chyba genetyczne, i dostałam to w prezencie. Wierzę w to, że organizm mi podpowiada dobrze i jak mam na coś ochotę, to powinnam to zjeść, taką sobie przyjęłam strategię.

Też stosujecie takie formy aktywności?

Gwiazdy w sklepie z zabawkami: Kasia Cichopek, Anna Wendzikowska, Agnieszka Hyży, Małgorzata Rozenek [ZDJĘCIA]

Tajemnica cudownej metamorfozy Ani Wendzikowskiej po porodzie rozwiązana! Wszystkie trenerki będą w szoku! [WIDEO]

Szok! Anna Wendzikowska w obcisłej mini 3 tygodnie po porodzie. Po ciąży nie ma ani śladu. Jak ona to zrobiła?


Anna Wendzikowska bez makijażu i po nieprzespanej nocy

Anna Wendzikowska bez makijażu i po nieprzespanej nocy

Anna Wendzikowska - SMYK Event Mikołajkowy

Anna Wendzikowska - SMYK Event Mikołajkowy

Ania Wendzikowska - Guess 2018

Ania Wendzikowska - Guess 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×