Anna Starmach przytyła i przeżyła dramat w trakcie odchudzania. Żadna dieta nie dawała efektów. Znalazła inne rozwiązanie

Anna Starmach. Jak schudła?

Anna Starmach. Jak schudła?

Anna Starmach nie zawsze była szczupła. Kiedyś miała problemy z nadmiernymi kilogramami. Dzięki tym dwóm rzeczom schudła.

Anna Starmach zdobyła szacunek jako wyśmienita kucharka. Masowy odbiorca poznał ją dzięki programom MasterChef MasterChef Junior, w których jest jurorką. Na fali popularności wydała kilka poradników z przepisani na obiady za grosze.

Gwiazda cieszy się kwitnącą karierą i udanym życiem osobistym. W 2017 roku wzięła ślub z Piotrem Kuskiem. Para ma dwoje dzieci: Jagnę (ur. 2018) oraz Gustawa (ur. 2021). Obie ciąże nie odbiły się na wyglądzie Ani. Choć cały czas ma ona do czynienia z kuchnią, to szybko powróciła do formy i może się poszczycić szczupłą sylwetką. Nie zawsze tak było.

Ania wyznała na Instastory, że kiedyś musiała stosować diety. Niestety nie były one skuteczne. Co więc sprawiło, że straciła na wadze?

Jak schudła Anna Starmach? Co jej pomogło?

Anna jest bardzo aktywna na Instagramie. Często organizuje tam sesje typu Q&A. W ramach ostatniej sesji jeden z jej followersów zapytał ją:

Czy to prawda, że nigdy nie stosowałaś żadnych diet?

Na co ta odpisała mu:

FAŁSZ.

I uzupełniła ze szczegółami:

Jako młoda dziewczyna „dałam się nabrać” na diety cud. Była kapusta, było liczenie kalorii. Ale największa zmiana mojej sylwetki nastąpiła, gdy po prostu dbałam o regularne posiłki (nauczyłam się jeść śniadania) i trenowałam 3-4 razy w tygodniu. Mam plan na 2022, żeby do tych treningów wrócić.

Jak widać, czasem nie potrzeba dużo, żeby stracić nadmiar kilogramów. W galerii pod tekstem zobaczycie zdjęcia Ani, gdy była lekko zaokrąglona. Zmiana jest widoczna gołym okiem!

Dlaczego Anna Starmach jest zazdrosna o męża?

Trzeba przyznać, że Ania wygląda teraz rewelacyjnie.  Mimo to, jest zazdrosna o męża! Wszystko przez jej fanki. Kilka miesięcy temu jedna z nich napisała do niej:

Czy Twój mąż ma brata bliźniaka na dodatek wolnego?

Ta odpisała:

Piotrek? Masz? Wolnego? No ja nic o tym nie wiem. A mojego egzemplarza nie oddam. CZY TYLKO JA MAM WRAŻENIE, ŻE MÓJ MĄŻ WZBUDZA CORAZ WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE? Średnio połowa pytań dotyczy właśnie tego pana.

Mając taką figurę, Ania raczej nie musi się martwić o konkurencję!


Anna Starmach o tym, jak schudła

Anna Starmach o tym, jak schudła

Anna Starmach kiedyś

Anna Starmach kiedyś

Anna Starmach kiedyś

Anna Starmach kiedyś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×