Ania Lewandowska zapewnia córkom w Hiszpanii rozrywki, jakimi nie pogardziłaby żadna mała dziewczynka. Znalazł się też czas na zakazaną przyjemność

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza wolny czas ze swoimi córkami. Ciekawe aktywności, ale też czas na lody. Laura i Klara mają cudowne wakacje.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski organizują właśnie swoje życie w Hiszpanii. Losy transferu piłkarza z Bayernu Monachium do FC Barcelony ważyły się już od kilku miesięcy. Do ostatniej chwili nie wiedział, czy klubom uda się osiągnąć porozumienie i dogadają się w kluczowej kwestii, czyli finansach. W końcu włodarze z niemieckiej drużyny ogłosili, że otrzymali satysfakcjonującą ofertę.

Bayern Monachium porozumiał się z Barceloną ws. transferu Roberta Lewandowskiego. Barcelona w końcu zaoferowała cenę, która sprawiła, że sprzedaż Lewandowskiego jest dla nas rozsądna – przekazał Olivier Kahn.

Katalończycy pozyskali polskiego napastnika za 50 milionów euro. Ania i Robert już w zeszłym roku kupili dom na Majorce. Willa stała się ich wypadową bazą i łącznie spędzili tam kilka miesięcy. Teraz w Hiszpanii zostaną na co najmniej cztery lata, ponieważ na tyle piłkarz podpisał kontrakt z Katalończykami. Małżonkowie będą musieli kupić nowy dom, tym razem w Barcelonie, w pobliżu stadionu Camp Nou.

Myśląc o przyszłości swoich córek, Robert może wybrać Sitges ze względu na The British School of Barcelona Sitges. To doskonała angielskojęzyczna szkoła, do której można zapisać dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Główny nacisk kładzie się w tej placówce na sprawną naukę języków: angielskiego, hiszpańskiego i katalońskiego – czytamy w Fakcie.

Obecnie Robert już rozpoczął sezon w nowym klubie, a Ania z dziewczynkami spędzają miłe chwile w Barcelonie.

Jak Anna Lewandowska spędza czas ze swoimi córkami?

Ania Lewandowska zapewnia swoim córkom rozrywki, jakimi nie pogardziłaby żadna mała dziewczynka. W relacji na Instagramie widzimy, że pojawiły się gry karciane i planszowe, ale także znalazł się czas na lody na plaży, mimo że trenerka unika podawania córkom tego typu przysmaków zbyt często. Klara i Laura z pewnością się nie nudzą. Z poprzednich aktywności Anny wiemy, że biorą też udział w jej treningach, oglądają mecze taty, ale też gotują razem z mamą.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Anna Lewandowska spędza czas z córkami

Anna Lewandowska spędza czas z córkami

Anna Lewandowska spędza czas z córkami

Anna Lewandowska spędza czas z córkami

Anna Lewandowska spędza czas z córkami

Anna Lewandowska spędza czas z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×