Szukaj

Tajna broń Angeliny Jolie przeciw Bradowi Pittowi przyprawia o ciarki. Gwiazda nie ma litości dla swojego byłego męża

Angelina Jolie - Brad Pitt

Angelina Jolie - Brad Pitt

Angelina Jolie jest gotowa posunąć się do najbardziej drastycznych czynów, żeby tylko pokonać Brada Pitta w sądzie. Najnowsze doniesienia tabloidów są bardziej niż szokujące.

Po rozstaniu z Jennifer Aniston Brad Pitt związał się z Angeliną Jolie. Para uchodziła za idealną – nawet mówiono o nich Brangelina, bo byli nierozłączni. W 2006 roku aktorka urodziła córkę – Shiloh, a dwa lata później bliźnięta: Vivienne i Knoxa. Mają także troje adoptowanych dzieci. Ich życie wydawało się być doskonałe, a oni wciąż siebie komplementowali.

Jedną z największych, najmądrzejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem, jest to, że Angie jest mamą moich dzieci. Świetną mamą. Och, stary, tak się cieszę, że ją mam. Mając taką partnerkę jak Angie wiem, że kiedy pracuję, dzieci są szczęśliwe, bezpieczne i mają się dobrze. A kiedy Angie pracuje, wie, że ja o to dbam – mówił Brad w wywiadzie dla magazynu Parade.

Niestety, ta sielanka nie potrwała długo i małżeństwo zakończyło się głośnym i nieprzyjemnym rozwodem. Nie obyło się bez prania brudów, a obecnie tabloidy donoszą, że Angelina jest w stanie posunąć się bardzo daleko, byle tylko pokonać Brada w sądzie.

Czy Angelina Jolie używa magii, żeby pokonać Brada Pitta?

Czy Angelina Jolie używa rytuałów czarownic, aby zachować spokój w sądzie? Jeśli wierzyć tabloidowi, wykorzystuje wszystkie paranormalne sztuczki, które zna, aby pokonać Brada Pitta.

The Globe twierdzi, że rozmawiał z informatorem, który puścił farbę na temat rytuałów voodoo, których używa przed walką z Bradem.

Jolie ma pokój do medytacji z ołtarzem, świecami, kadzidłem i wszelkimi akcesoriami. Każdej nocy odprawia rytuał, w którym wstaje o 4 rano i siedzi spokojnie w blasku świec, aż do wschodu słońca – twierdzi.

Nikt jej nie przeszkadza w tej komnacie horroru, ponieważ wszyscy śpią, a pokojówki są trochę przestraszone. Podobno Jolie śpiewa mantry na odstresowanie, a także miesza mikstury i nosi miłosne amulety. Po co te zadziwiające pomoce?  Aby mogła zachować stalowy wyraz twarzy i skupić się na nagrodzie, jaka jest pokonanie Brada w sądzie.

O jakie rytuały czarnej magii chodzi? Tego tabloid nie wyjaśnia, pisze jedynie o medytacjach w odpowiednich warunkach do skupienia. Nie wiadomo też, jak miałoby to pomóc Jolie w pokonaniu Pitta.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i ciężarna Angelina Jolie w kreacji Max Azria – Cannes 2008

Brad Pitt i ciężarna Angelina Jolie w kreacji Max Azria – Cannes 2008

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×