Angelina Jolie kusiła Brada Pitta na potęgę! Po 15 latach wyszło na jaw, jak zawładnęła jego zmysłami

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie

Angelina Jolie okazała się niezłą kusicielką. Jej sposób na poderwanie Brada Pitta był na tyle skuteczny, że zrujnował jego ówczesne małżeństwo z Aniston.

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się ze sobą w 2004 roku. Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith. Aktor był wtedy mężem gwiazdy serialu PrzyjacieleJennifer Aniston. Nowa miłość okazała się jednak o wiele silniejsza, niż przysięga złożona ówczesnej małżonce.

Romans pary wywołał ogromne poruszenie w mediach. Kochankowie na początku odcinali się od plotek o romansie. Twierdzili, że jedyne co ich łączy to przyjaźń. Czas jednak zweryfikował plotki. Ostatecznie para potwierdziła swój związek, pojawiając się publicznie na jednej z imprez.

Angelina Jolie i Brad Pitt: jak narodził się romans pary?

Wydawałoby się, że po 15 latach wiemy już wszystko na temat jednego z najgłośniejszych flirtów XXI wieku. Nic bardziej mylnego. Na łamach magazynu US Weekly pojawił się obszerny artykuł, w którym wypowiedziała się osoba pracująca na planie pierwszego filmu z Jolie i Pittem.

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócili do siebie?

Angelina Jolie i Brad Pitt w filmie Pan i Pani Smith

Informator gazety zdradził, że Angelina Jolie podczas scen seksu była zupełnie naga. Zazwyczaj w takich przypadkach aktorzy zakładają cielistą bieliznę, która osłania strategiczne miejsca. Angie jednak postanowiła pokazać się swojemu filmowemu partnerowi w całej okazałości.

Było to celowe zagranie. Chciała uwieść Brada. I uwidoła go – relacjonuje źródło magazynu.

Jak wiemy, jej zabieg się opłacił. Aktorzy byli związani ze sobą przez 15 lat. Dwa lata przed rozwodem zdecydowali się na cichy ślub w Paryżu, a zdjęcia z wesela sprzedali jednej z amerykańskich gazet. Przez kilkanaście lat uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood. Dowodem na ich wielką miłość było założenie licznej rodziny. Para ma aż sześcioro dzieci – trójkę adoptowanych i trójkę biologicznych. Obecnie byli małżonkowie cały czas walczą przez swoich prawników o prawo do opieki nad dziećmi.


Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×