Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina...

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska,...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!
Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!
Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy...

Dziś wtorek, 26.03.2019

Sekret urody Angeliny Jolie został obalony! Kosmetyki, dieta, zabiegi… Znamy jej wszystkie tajemnice!

Angelina Jolie sekrety urodySekret urody Angeliny Jolie

W życiu Angeliny Jolie doszło do niemałych rewolucji. Od momentu głośnego rozstania z Bradem Pittem gwiazda unika publicznych wyjść i wystąpień, skupiając się nad tym, by jak najszybciej zakończyć małżeństwo. Okazuje się, że powoli dochodzi do siebie. W czym tkwi sekret jej urody?

Angelina Jolie bez wątpienia przeżywa ostatnio kryzys. Aktorka robi wszystko by utrudnić kontakt dzieciom z ich ojcem, przez co jej prawniczka postanowiła zrezygnować z dalszego reprezentowania aktorki w sądzie. Jolie znacząco straciła na wadze, ale prawdopodobnie to już przeszłość. Powoli staje na nogi m.in. dzięki zabiegom akupunktury. Sprawiają one, że jej skóra jest bardziej jędrna i sprężysta.

Prawdopodobnie Jolie wraca też do dawnych nawyków żywieniowych. Wówczas jej posiłki były bogate w białko, owoce i warzywa. Aktorka piła także dużą ilość wody, a także unikała węglowodanów. Formę utrzymywała także dzięki ćwiczeniom – uprawiała m.in. kick-boxing i jogę. W wywiadzie z Vanity Fair zdradziła, co jest najważniejsze w jej życiu:

Czuję, że dokonuję mądrych wyborów, na pierwszym miejscu stawiam rodzinę i wzięłam odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie- przyznała Jolie.

Jak wyjawiła Angelina podczas wywiadu z In Style, jej urodowy sekret wypłynął na powierzchnię, gdy Zahara i jej przyjaciółka chciały się pobawić w rewię mody. Wybebeszyły szafę, zaczęły się przebierać, nadszedł czas na makijaż… Okazuje się, że Jolie jest bardzo oszczędna jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy:

Nigdy nie lubiłam makijażu, ale kupuję sporo kosmetyków, szczególnie dla Zahary. Przeszła przez etap próbowania różnych rzeczy, ale jest raczej naturalna w swoim wyglądzie. Pamiętam jednak, jak którejś nocy miała u siebie przyjaciółkę na pidżama-party. Powiedziały, że będą się przebierać i zapytały czy mam jakieś kosmetyki? Dałam im moją kosmetyczkę, ale używam jednego odcienia czerwieni, mam czarny eyeliner i maskarę – to najnudniejsza kosmetyczka na świecie. Pomijając fakt, że moja córka i ja mamy inny odcień skóry. Teraz mam zapasowy zestaw, na wypadek gdyby komukolwiek przyszła ochota na zabawę – wyjawiła zawstydzona gwiazda.

Nic więc dziwnego, że podczas oficjalnych imprez towarzyszą jej dzieci. Niedawno na Złotych Globach pojawiła się wraz z 14 letnim Paxem, by na rozdaniu nagród Annie Awards pojawić się wraz z córkami Shiloh i Zahary. I wyglądała przepięknie! Jak przed laty!

Jennifer Aniston dawno nie była tak wściekła. W kilku słowach podsumowała co sądzi o Angelinie Jolie. Wszystko przez Brada Pitta!

Angelina Jolie odstraszyła od siebie nawet prawniczkę. Skandaliczne zachowanie gwiazdy względem Brada Pitta sprawiło, że została bez adwokata!

Nie uwierzycie co Angelina Jolie trzyma w kosmetyczce! Córka obnażyła jej wstydliwy sekret przed całym światemMyślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?

×