Szukaj

Sekret urody Angeliny Jolie został obalony! Kosmetyki, dieta, zabiegi… Znamy jej wszystkie tajemnice!

Angelina Jolie sekrety urody

Sekret urody Angeliny Jolie

W życiu Angeliny Jolie doszło do niemałych rewolucji. Od momentu głośnego rozstania z Bradem Pittem gwiazda unika publicznych wyjść i wystąpień, skupiając się nad tym, by jak najszybciej zakończyć małżeństwo. Okazuje się, że powoli dochodzi do siebie. W czym tkwi sekret jej urody?

Angelina Jolie bez wątpienia przeżywa ostatnio kryzys. Aktorka robi wszystko by utrudnić kontakt dzieciom z ich ojcem, przez co jej prawniczka postanowiła zrezygnować z dalszego reprezentowania aktorki w sądzie. Jolie znacząco straciła na wadze, ale prawdopodobnie to już przeszłość. Powoli staje na nogi m.in. dzięki zabiegom akupunktury. Sprawiają one, że jej skóra jest bardziej jędrna i sprężysta.

Prawdopodobnie Jolie wraca też do dawnych nawyków żywieniowych. Wówczas jej posiłki były bogate w białko, owoce i warzywa. Aktorka piła także dużą ilość wody, a także unikała węglowodanów. Formę utrzymywała także dzięki ćwiczeniom – uprawiała m.in. kick-boxing i jogę. W wywiadzie z Vanity Fair zdradziła, co jest najważniejsze w jej życiu:

Czuję, że dokonuję mądrych wyborów, na pierwszym miejscu stawiam rodzinę i wzięłam odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie- przyznała Jolie.

Jak wyjawiła Angelina podczas wywiadu z In Style, jej urodowy sekret wypłynął na powierzchnię, gdy Zahara i jej przyjaciółka chciały się pobawić w rewię mody. Wybebeszyły szafę, zaczęły się przebierać, nadszedł czas na makijaż… Okazuje się, że Jolie jest bardzo oszczędna jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy:

Nigdy nie lubiłam makijażu, ale kupuję sporo kosmetyków, szczególnie dla Zahary. Przeszła przez etap próbowania różnych rzeczy, ale jest raczej naturalna w swoim wyglądzie. Pamiętam jednak, jak którejś nocy miała u siebie przyjaciółkę na pidżama-party. Powiedziały, że będą się przebierać i zapytały czy mam jakieś kosmetyki? Dałam im moją kosmetyczkę, ale używam jednego odcienia czerwieni, mam czarny eyeliner i maskarę – to najnudniejsza kosmetyczka na świecie. Pomijając fakt, że moja córka i ja mamy inny odcień skóry. Teraz mam zapasowy zestaw, na wypadek gdyby komukolwiek przyszła ochota na zabawę – wyjawiła zawstydzona gwiazda.

Nic więc dziwnego, że podczas oficjalnych imprez towarzyszą jej dzieci. Niedawno na Złotych Globach pojawiła się wraz z 14 letnim Paxem, by na rozdaniu nagród Annie Awards pojawić się wraz z córkami Shiloh i Zahary. I wyglądała przepięknie! Jak przed laty!

Jennifer Aniston dawno nie była tak wściekła. W kilku słowach podsumowała co sądzi o Angelinie Jolie. Wszystko przez Brada Pitta!

Angelina Jolie odstraszyła od siebie nawet prawniczkę. Skandaliczne zachowanie gwiazdy względem Brada Pitta sprawiło, że została bez adwokata!

Nie uwierzycie co Angelina Jolie trzyma w kosmetyczce! Córka obnażyła jej wstydliwy sekret przed całym światem


Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?

×