Reakcja Andrzeja Pietrasa na wybryk Beaty Kozidrak. Gwiazda nie spodziewała się takiego zachowania ze strony byłego męża

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Jak Andrzej Pietras zareagował na wybryk Beaty Kozidrak? Tabloid ujawnia, co działo się w rodzinnym domu gwiazdy po tym, jak została zatrzyma za jazdę pod wpływem alkoholu.

2 września media obiegły informacje, że Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Przejechała „wężykiem” na czerwonym świetle i miała 2 promile we krwi.

Po tym wydarzeniu piosenkarka zniknęła z życia publicznego. Zamieściła na swoich social mediach tylko krótkie oświadczenie, w którym przeprosiła fanów i zapewniła, że jest gotowa ponieść konsekwencje swojego wybryku. Przed gwiazdą teraz ciężka praca. Będzie musiała na nowo zbudować zaufanie odbiorców oraz branży. W ciągu kilku dni współpracę z artystką zakończył duży koncern, którego była twarzą, a organizatorzy odwołują kolejne koncerty.

Wielu znajomych po fachu wyraziło dezaprobatę wobec jej postawy. Jedną z takich osób była Majka Jeżowska (czytaj więcej). Na szczęście w tym trudnym czasie diwa może liczyć na pomoc bliskich.

Jak Andrzej Pietras zareagował na wybryk Beaty Kozidrak?

W trudnych chwilach piosenkarkę wspierają córki – Katarzyna i Agata, z którymi jest bardzo związana. Jedna z nich pracuje nad nową płytą, druga prowadzi firmę odzieżową. Kasia i Agata przyznają, że są jednak trochę zmęczone ciągłymi pytaniami o mamę. Ku zaskoczeniu wielu, pomocną dłoń w tej sytuacji wyciągnął też były mąż Kozidrak, Andrzej Pietras.

Męczą je nieustanne pytania o mamę. Ne chcą być niemiłe, więc grzecznie odpowiadają. Najlepie z takim wścibstwem radz sobie Andrzej, jej były mąż, który od lat po mistrzowski wychodzi z trudnych tematów mówi informator „Na żywo”.

Z artykułu dowiadujemy się, że gdy wybuchła afera wokół zatrzymania Kozidrak, Pietras się od niej nie odwrócił i nie krytykował, a wręcz przeciwnie – wspiera ją, podobnie jak w 2001 roku, gdy doszło do stłuczki, wówczas Beata kierująca autem miała 0,27 promila alkoholu we krwi. Tym razem jednak artystka nie spodziewała się takiej postawy ze strony byłego ukochanego.

Dzsiaj Andrzej też jest blisko i robi wszystko, żeby jej pomóc. Tak zachować się może tylko prawdziwy przyjaciel… – informuje źródło gazety.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Historia miłości Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 37 lat. Zawsze się wspierali, wspólnie jeździli na koncerty i chętnie spędzali ze sobą czas.

Zna mnie jak nikt inny, wie, czego potrzebuję – podkreśla artystka.

Pietras był współzałożycielem i managerem zespołu BAJM. Organizował koncerty, dbał o promocję i finanse zespołu, rozwiązywał wszelkie problemy. Dlatego ich rozwód w 2016 roku był ogromnym zaskoczeniem. Mimo rozstania byli partnerzy wciąż ze sobą pracują i mogą na siebie liczyć.


Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak nagrywa piosenkę: Upiłam się Tobą o Andrzeju Pietrasie

Beata Kozidrak nagrywa piosenkę: Upiłam się Tobą o Andrzeju Pietrasie

Beata Kozidrak o rozstaniu z Andrzejem Pietrasem

Beata Kozidrak o rozstaniu z Andrzejem Pietrasem

Komentarze

 • Gośbarbarać pisze:

  Zasada pijesz nie jedz i nie ma tłumaczenia. 2promile to kilka piw i wódka to b.duzo.gdzie było towarzystwo z którymi piła i nikt nie odebrał kluczyków nie zadzwonił po taxi ale stać na bmw to i nie problem ponieść najniższe konsekwencje. Ludzie co piją to są w swoim świecie to nie depresja tak kochają być w tym stanie. Życie wydaje się im kolorowe

 • Neutralnie pisze:

  Prosze nie zapominac o „pomrocznosci jasnej” . Pani Beata nie moze placic za zlo calego Swiata.Popelnila blad,zaplaci za niego.Konsekwencje ponosi juz teraz i bedzie sie to za nia ciagnac,jak cien.Niech kazdy zyje swoim zyciem, a nie cudzym,Amen

 • Gość pisze:

  MAM WNUKA KTORY JEST SEDZIA I MIESZKA W FRANCJI.NIERAZ PYTAM GO JAK ZOSTAJA UKARANI KIEROWCY POD WPLYWEM ALKOHOLU.ODPOWIEDZIAL ,ZE 2 PROMILE ALKOHOLU TO POWOD DO ODEBRANIA DOZYWOTNIO PRAWA JAZDY JAK TEZ KARA NAJMNIEJ POL ROKU ODOSOBNIENIA CZYLI WIEZIENIE.ALE U NAS W POLSCE TO TA PANI NIGDY NIER OTRZYMA TAKIEGO WYROKU PONIEWAZ SEDZIOWIE TO WIEKSZOSC KOMUNISTOW A TEZ LICZA SIE KONEKSJE.

 • Gość pisze:

  To nie jest sprawa Pani Beaty, to jest sprawa nas wszystkich…tym bardziej, że jest osobą publiczną a problem jest bardzo poważny dla całego społeczeństwa.

 • Gość pisze:

  Patalogiczna rodzina !!!!! a wydawali się przez długie lata tacy normalni.Moja Mama była nimi zachwycona ze pani Beata taka wielka gwiazda i może miec poukładane życie rodzinne że tak znakomicie sobie radzi a to tylko były pozory normalności. Szkoda wielka szkoda że tak skończyła rodzina Pietrasów

  • Vlado Kliker pisze:

   Sam jesteś patologiczny Kwaśniewski był prezydentem Polski i niejednokrotnie na,,,,,,by wywracał się na cmentarzu pedofil Polański to jest prawdziwa patologia w dodatku broniona przez kolesiostwo

 • Monika pisze:

  Żyje z niej od lat, to i lata od lat.Zdradzał ją całe ich wspólne życie.

 • SIWA pisze:

  Słucham? U nas normy zaniżone 0,2 i już pijaka robią a w innych krajach 0,5 i nie ma problemu. Wszędzie w Unii powinny być te same normy. A nie potem się mówi, że to w Polsce najwięcej pijanych
  kierowców jeździ.. Niesprawiedliwe!!

 • Teresa pisze:

  Powinna się leczyć bezwzględnie! Wstyd Wstyd Wstyd!

 • Gość pisze:

  Ludzie są okrutni. Ludzie chyba jakieś swoje życie macie. ?Wiadomo że źle zrobiła. Ale to jest sprawa pani Beaty. Pozdrawiam i życzę więcej życzliwości wobec drugiego człowieka

  • Gość pisze:

   Pani Beata jest osoba publiczna, wiec nie jest jej psrawa. Poza tym jest niebezpieczna, nie chcialabym spotkac jej, gdy prowadzi samochod po alkoholu. 2 promile to malo?

  • Nie zależna pisze:

   A ta życzliwość to niby za co?

 • Gość pisze:

  Taki lajf kto nie zrobił wypadku do tego jeszcze na trzeźwo grunt to oc i po fso najlepiej wpuścić inwestora a nie dewełopera to był żart ale z drugiej strony bld€ piechotą nie chodzi lepsze to niz lody i to tyle

 • Gość pisze:

  Ewidentnie ma problem z alkoholem i powinna podjąć leczenie

 • Gość pisze:

  Ona kiedyś tez zrobiła wypadek? Wstydddd

 • Gość pisze:

  Dajcie Pani Beacie Kozidrak i Jej Rodzinie w końcu spokój. Poniesie konsekwencje. Nie można stale Jej dokopywać. Ona musi wyjść z depresji, a te codzienne artykuły nie pozwolą Jej. W końcu popełni samobójstwo. Jestem za najwyższą karą urzędową, ale nie ciągłym nękaniu Jej. i Jej bliskich. Czy cały czas musicie na Niej zarabiać?

  • Gość pisze:

   Jestem za karą, odebranie prawa jazdy na wiele lat i poddanie się leczeniu,jakas pokaźna kwota na rzecz ludzi skrzywdzonych w wypadku przez osoby pod wpływem alkoholu mimo że tutaj nie doszło na szczęście

 • Gość pisze:

  0.27 promila kilka lat temu? Teraz 2 promile? Jak się ma problem z % to się chodzi na terapię a nie jeździ po ulicach.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×