Szukaj

Gwiazda „Top Model” stoczyła potężną walkę z ciałem po porodzie. Ważyła ponad 100 kilo, dziś inspiruje innych

Aleksandra Żuraw z Top Model do niedawna ważyła ponad 100 kilogramów. Dziś zachwyca sylwetką niemal tak idealną, jak w czasach programu TVN-u. Jak odzyskała dawną formę? Swoim sekretem podzieliła się z internautami na Instagramie.
Ola Żuraw

Ola Żuraw

Aleksandra Żuraw nie wygrała Top Model, ale zapadła w pamięć widzów jako jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek czwartej edycji. Jej uroda zachwyciła jurorów już na castingu. Z programu odpadła tuż przed finałem, już podczas odcinków realizowanych w Portugalii.

Swoją popularność wykorzystuje niemal w stu procentach. Prowadzi kanał na YouTubie, jest aktywna na Instagramie jak pseudonimem Olka Żuraw Matka Łajdaczka. Obecnie cieszy się szczególną sympatią wśród młodych mam – pod koniec grudnia 2018 roku urodziła pierwsze dziecko.

Aleksandra Żuraw: problemy z sylwetką

Ciąża zmieniła ciało Aleksandry. Gwiazda o wymiarach modelki przybrała na wadze. Jej ciało nawet po porodzie było mocniej zaokrąglone. O swojej walce z niechcianymi kilogramami opowiedziała na Instagramie. W najnowszym poście poinformowała swoje fanki, że w dniu porodu ważyła 112 kilogramów.

View this post on Instagram

112 kg w dniu porodu, pamietam jak prosiłam położną by nie informowała mnie ile pokazała waga… tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu, i może Was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego wydarzyło się w tamtym czasie. Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało. Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja, i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia ❤️ Dziele się z Wami swoją przemianą bo jestem z siebie dumna ????????‍♀️ Miłej niedzieli!

A post shared by Olka Żuraw Matka Łajdaczka (@aleksandrazuraw) on

Aleksandra Żurwa sporo schudła, ale proces odzyskiwania dawnej sylwetki nie należał do najłatwiejszych. O swojej walce z kilogramami opowiedziała w najnowszym wpisie:

112 kg w dniu porodu, pamietam jak prosiłam położną by nie informowała mnie ile pokazała waga… tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu, i może Was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego wydarzyło się w tamtym czasie. Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało. Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja, i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia

Metamorfoza Aleksandry Żuraw stała się inspiracją i motywacją dla innych kobiet. Finalistka Top Model udowodniła, że odpowiedni trening i dieta potrafią zdziałać cuda, za co nagrodzono ją licznymi komplementami:

  • JesteŚ silna i piękna
  • Głowa najpierw. BRAWO.
  • Jesteś chodzącą inspiracją.
  • Siła jest kobietą – pisali fani.

Gratulujemy!


Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw w ciąży

Aleksandra Żuraw w ciąży

Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw

Dodaj komentarz

  • Nat pisze:

    Poznałam ją kiedyś na sesji, jeszcze kilka lat przed porodem i nie przypominam sobie żeby miała wymiary typowej modelki! Owszem, nie była tak zaokrąglona jak po porodzie, ale modelkowym szczupakiem chyba nigdy nie była i już wtedy było widać, że nie dba o ciało, ciąża tylko to spotęgowała moim zdaniem.

  • Natalia pisze:

    Dobra robota! Dopiero zaczynam odchudzanie na diecie lightdiet po porodzie mam nadzieję, że szybko schudnę i będę się czuła dobrze, bo teraz brakuje mi pewności siebie i nie czuję się atrakcyjna.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×