Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Agnieszka Woźniak-Starak poszła na całość! Pokazała się bez makijażu i w samym bikini

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini

Przy okazji wyznała miłość

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się zgrabną figurą

Agnieszka Woźniak-Starak to kolejna z polskich gwiazd, która korzysta z uroków lata. W poszukiwaniu pogody dziennikarka uciekła ze stolicy, czym pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że nie sielskie widoki, ale jej figura zrobiła piorunujące wrażenie.

Prezenterka wraz ze swoim mężem przebywają na Mazurach. Małżeństwo wspólne chwile spędza aktywnie, uprawiając sporty wodne. Jak widać na relacjach, które dziennikarka umieszcza w social mediach, bawią się doskonale.

Doskonale prezentuje się także jej figura. Na najnowszym zdjęciu, którym Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie, można zauważyć, że pomimo upływu lat, jest coraz ładniejsza. Uwagę przykuwa nie tylko opalone ciało, ale przede wszystkim zgrabne długie nogi. Prezenterka na czas odpoczynku zrezygnowała z makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosów.

Zdjęcie, które wstawiła w poniedziałkowy poranek, podpisała:

Kocham cię lato.

Dieta Agnieszki Woźniak-Starak

Dodajmy, że idealna figura Agnieszki to efekt diety, którą stosuje od dawna. W jednym z wywiadów zdradziła, jakie metody stosuje, a czego unika w codziennym życiu:

Jestem z tych, którzy jedzą, żeby żyć, nie odwrotnie. Lubię być na diecie i nie jestem na niej po to, żeby schudnąć, ale by zdrowo i regularnie jeść. Od wielkiego dzwonu najdzie mnie ochota na tiramisu, ale nie mam obsesji. (…) Od cukru łatwo się uzależnić, więc lepiej go unikać. Wiem, że to teraz modne, ale nie ciągnie mnie do gotowania.

Trzeba przyznać, że efekty jej diety są zachwycające prawa?

#walkaożycie ???? #mazury????????‍♀️

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Co tam pyton! Agnieszka Woźniak-Starak miała spotkanie trzeciego stopnia z innym groźnym zwierzakiem! „Boję się”

Tłum gwiazd na Open’erze 2018! Imprezują w iście wakacyjnym stylu! Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Mateusz Gessler, Kuba Wojewódzki

Na koncercie Beyoncé była nawet Agnieszka Woźniak-Starak! Spędziła mega wieczór w towarzystwie największej gwiazdy TVN-u!Wolisz kostiumy jednoczęściowe czy bikini?

×