Agnieszka Woźniak-Starak wstaje o 4 rano! Potem następuje seria niezwykłych rytuałów, które trwają kilka godzin. Zdradziła, co dokładnie robi

Poranne rytuały Agnieszki Woźniak-Starak

Poranne rytuały Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, dlaczego musi wstać bardzo wcześnie rano, kiedy ma dyżur w Dzień Dobry TVN. Co takiego zajmuje jej czas?

Agnieszka Woźniak-Starak od ponad dwóch lat jest jedną z gospodyń Dzień Dobry TVN. W programie stworzyła duet z Ewą Drzyzgą. Dwie doświadczone dziennikarki przez lata pracowały w tej samej stacji, ale znały się jedynie z widzenia. Szybko okazało się, że złapały wspólny język, co widać na wizji.

My od początku na nic się nie umawiamy. Kompletnie nie ustalamy, kto co powie, ani nawet, kto zaczyna, więc to jest trochę taki żywy organizm – mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z dziennikarzem TVN.

W niedawnym wywiadzie Woźniak-Starak zdradziła kulisy przygotowań do śniadaniówki. Wstaje bardzo wcześnie rano. Dlaczego?

Jak Agnieszka Woźniak-Starak przygotowuje się do występów w Dzień Dobry TVN?

W rozmowie z Co za tydzień Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że wstaje do pracy już o 4 rano. Musi pokonać spora odległość do studia TVN, ale także jest to spowodowane jej porannymi rytuałami.

Ja jestem hardkorem absolutnym, bo ja wstaję o 4:00, bo mam tyle rytuałów i mieszkam też poza Warszawą, że chyba nikt z prowadzących nie wstaje tak wcześnie jak ja. Trzeba się wcześniej kłaść spać, ale scenariusze przychodzą wieczorem, więc to nie jest takie proste – mówiła.

Jak więc wyglądają poranki Agnieszki? Okazuje się, że to jej poranne rytuały wymagają czasu, a poza tym po prostu lubi rano wszystko robić spokojnie.

Ja muszę zaparzyć moje ziółka, wyszczotkować ciało, wymasować się rollerem. Już nie mam 24 ani 34 lat, więc to wymaga wysiłku. Ja się nie lubię spieszyć. Nienawidzę się spieszyć i zawsze sobie lubię wszystko robić bardzo spokojnie. Wtedy przyjeżdżam taka gotowa, nie taka w pośpiechu – twierdzi.

Agnieszka Woźniak-Starak zapewnia, że takie poranki pomagają jej w dobrym rozpoczęciu dnia, a co za tym idzie także w bardziej komfortowym prowadzeniu programu.

Czuję się przygotowana również fizycznie, nie tylko intelektualnie – podsumowała.

Patrząc na to, jak tryska energią w Dzień Dobry TVN, można stwierdzić, że takie poranki są słusznym wyborem.


Agnieszka Woźniak-Starak w dmuchańcu na głowie

Agnieszka Woźniak-Starak w dmuchańcu na głowie

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - Bal Fundacji TVN 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×