Szukaj

Agnieszka Kaczorowska trafiła w dziesiątkę. Inne młode mamy mogą jej tylko pozazdrościć!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca po raz pierwszy została mamą. Córeczka Emilka jest oczkiem w jej głowie. A co zmieniło się w życiu aktorki? Wszystko jest już jasne! 

Agnieszka Kaczorowska relacjonowała w mediach społecznościowych cały przebieg ciąży. Pod koniec lipca na jej profilu pojawiły się urocze zdjęcia już w komplecie. Ekranowa Bożenka z Klanu i jej świeżo upieczony mąż – Maciej Pela – zostali rodzicami pięknej córeczki. Dziewczynka otrzymała imię Emilia i jest oczkiem w głowie sławnej pary.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie córki! Emilka nieźle podrosła

Wcześniej jednak zakochani byli przygotowani na najgorsze. Uprzedzano ich, że rodzicielstwo wiąże się z masą wyrzeczeń i cierpień. Młodzi rodzice już prawie żegnali się z dotychczasowym życiem, gdy okazało się, że opieka nad córką wcale nie musi oznaczać końca tego, co było do tej pory.

Wszyscy mówili, że jak dołączy do nas dziecko, to wszystko się skończy… Wysypianie się skończy, wychodzenie z przyjaciółmi się skończy, podróżowanie się skończy, a przede wszystkim czas tylko dla siebie się skończy… A u nas nic się nie skończyło, wszystko się zaczęło i dzięki ukochanemu mężowi czas dla siebie też mam! Mam chwilę na relaks, na zadbanie o siebie. Rano przeznaczam go na pielęgnację, a późnym popołudniem czy wieczorem, po całym dniu uwielbiam po prostu usiąść, nie myśleć, napić się herbaty, podczas gdy Emi kołysze się z tatulkiem albo śpi – powiedziała zadowolona aktorka w Super Expressie.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska naraża córkę na niebezpieczeństwo! Internauci biją na alarm

Trzeba przyznać, że gwiazda ma sporo szczęścia. Nie każda świeżo upieczona mama może pochwalić się ogromem czasu dla siebie i wsparciem ojca. Panowie często odsuwają się na bok i to właśnie mama gra pierwsze skrzypce w pierwszych kołysankach. To wspaniałe, że tancerka i aktorka ma czas dla siebie podczas gdy ojciec dziewczynki tak czule się nią opiekuje. Brawo Maciek!


Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie Emilki

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie Emilki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×