Szukaj

Klasa! Agata Duda nawet w kuchni wygląda jak ikona stylu! Pierwsza Dama „przy garach” szaleje jak Martha Stewart!

Agata Duda w kuchni

Agata Duda w kuchni

Jak Agata Duda wygląda w kuchni?

Agata Duda przyłapana w kuchni. Pojawiła się w wyjątkowym fartuszku, który otrzymała w prezencie. Pierwsza Dama wyglądała zupełnie jak Martha Stewart przygotowując kanapki z dziećmi z przedszkola. Zobaczcie zdjęcia!

Agata Duda jest idealnym przykładem na to, że elegancja nie musi być nudna, a formalne stroje wcale nie muszą być nieciekawe. Pierwsza Dama słynie ze swojego świetnego gustu, doskonale wie jak podkreślić sylwetkę i atuty swojej urody, a przy tym zawsze prezentuje się bardzo poprawnie. Jej kreacje budzą powszechny zachwyt, a fani mogli już oglądać żonę Andrzeja Dudy w garsonkach, garniturach i sukienkach, których nie powstydziłaby się nawet Melania Trump. Niedawno mieli zaś okazję ujrzeć Pierwszą Damę w wydaniu innym niż zwykle. Mianowicie… w fartuszku!

Pierwsza Dama otrzymała w prezencie. Koło Gospodyń Miejskich Zosie Samosie podarowało jej spersonalizowany fartuszek, który, jak się okazuje, bardzo przypadł jej do gustu. Niedawno zabrała go ze sobą do przedszkola im. Jasia i Małgosi w Sobolewie, gdzie razem z dziećmi przygotowywała wiosenne kanapki. Trzeba przyznać, że możliwość zobaczenia Dudy w fartuszku, krzątającej się przy kanapkach, jest w jakiś sposób bardzo ujmująca. Internauci stwierdzili nawet, że Pierwsza Dama kojarzy im się z Marthą Stewart!

Ciekawostką jest, że prezydent również miał okazję zadebiutować w tym „fatałaszku”. 😉

Które z nich wypadło lepiej? 😉

Agata Duda w przezroczystej sukience zaskoczyła swoich gości! Aż przecierali oczy z niedowierzania!

Andrzej Duda to prawdziwy dżentelmen! Dzień Kobiet świętował ze swoją piękną Agatą w remizie strażackiej! Co to był za bal!

Ujawniono zarobki Agaty Dudy! Konto Pierwszej Damy wcale nie pęka w szwach


Agata Duda w kuchni

Agata Duda w kuchni

Agata Duda w kuchni

Agata Duda w kuchni

Agata Duda w kuchni

Agata Duda w kuchni

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×