Szukaj

W związku Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską zrobiło się bardzo poważnie! Para podjęła ważną decyzję przed samymi świętami!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski związek

Wspólne święta Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska o swoim związku myślą bardzo poważnie. Dowodem na to są nadchodzące święta Bożego Narodzenia, które para postanowiła spędzić razem. Nie będzie to łatwe bowiem ich rodziny dzieli aż 500 kilometrów. Jak tego dokonają?

Pierwsze Boże Narodzenie Mikołaja i Adriany

Mikołaj Roznerski wreszcie znalazł miłość swojego życia. Przystojny aktor po wielu nieudanych związkach zbliżył się do swojej atrakcyjnej koleżanki z planu M jak miłość, Adriany Kalskiej, w której jest po uszy zakochany. Oficjalnie Mikołaj z Adrianą tworzą parę od wiosny 2018 roku. Od tej pory aktorzy pokazali się już kilka razy na wspólnych eventach, jednak oboje unikają szczerych medialnych wynurzeń osobistych.

Na szczęście Mikołaj ma wielu znajomych, którzy ochoczo i regularnie donoszą mediom smakowite wieści z jego życia osobistego. Najświeższą informacją, która przedostała się do mediów jest fakt, że Mikołaj tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoją ukochaną Adrianą. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem rodzinne domy kochanków dzieli 500 kilometrów. Jak wiadomo, Mikołaj pochodzi z Wrocławia, natomiast Adriany dom rodzinny jest w odległym Słupsku.

Okazuje się jednak, że ta odległość nie jest dla Mikołaja problemem. Gwiazdor planuje bowiem zrobić swojej ukochanej Adrianie wielką niespodziankę, zatem odwiedzi ją w Słupsku podczas świąt! Zanim jednak aktor uda się na południe Polski, najpierw spędzi czas ze swoimi rodzicami na Dolnym Śląsku.

Rzadko się widujemy z rodziną, a podczas tych kilku dni jesteśmy tylko dla siebie. Przyjeżdżając na święta do rodziców staram się pomagać we wszystkich przygotowaniach. Zaszczepiłem to też w moim synu Antku, który w ubiegłym roku dzielnie mi towarzyszył – powiedział Mikołaj w TeleTygodniu.

Zatem jak donosi Fakt, to będą pierwsze wspólne święta Mikołaja z Adrianą:

Są razem dopiero od wiosny, ale zdecydowali wspólnie celebrować Boże Narodzenie. Chcą by to był magiczny czas. Adrianna ma nawet prezent dla syna Mikołaja – czytamy w tabloidzie.

Liczymy wiec na ich wspólne piękne zdjęcia ze świąt.

Mikołaj Roznerski to partner idealny! Swoimi słowami potwierdził, jak bardzo kocha Adrianę Kalską [WIDEO]

 

Wspaniały widok. Paulina Sykut z córką i mężem wybierają choinkę! Mała Róża była w centrum uwagi paparazzi

Willa Małgorzaty Rozenek zmieniła się w świąteczny raj! Gwiazda pokazała dekoracje swoich kolejnych luksusowych wnętrz!


Lubisz Mikołaja Roznerskiego?

×