Gwiazda „Top Model” jest w ciąży! Opublikowała zdjęcie w bikini z mocno zaokrąglonym brzuszkiem!

Top Model 5 obsada

Top Model 5 obsada

Jagoda Judzińska, barwna uczestniczka 5. edycji Top Model spodziewa się dziecka! Podzieliła się z fanami na Instagramie radosną nowiną i zdjęciem dosyć już zaokrąglonego brzuszka. Zobacz, co u niej i jak wygląda.

Jagoda Judzińska pojawiła się w 5. edycji Top Model. Widzowie mogą ją kojarzyć jako uczestniczkę, która cierpi na bielactwo. Dziewczyna pojawiła się także w rozebranej, odważnej sesji w jednym z numerów magazynu dla panów. Nie wstydzi się pokazywać ciała. Ostatnio podzieliła się z obserwującymi ją na Instagramie radosną wieścią:

Wkrótce zostanę Mamą! Mieszanka emocji, od radości do przerażenia. Zadaje sobie pytania: jaką będę mamą? Czy sobie poradzę? Jak będzie wyglądało ta reszta miesięcy oczekiwania? Jedno jest pewne: to 9 miesięcy, które na zawsze zmieni Moje życie! Nie tylko dlatego, że ich zwieńczeniem będą narodziny mojego Maleństwa. To jedyny taki czas, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowo….. – napisała Jagoda.

Jagoda Judzińska ma 30 lat i pochodzi z Sandomierza, gdzie studiowała w Wyższej Szkole Humanistyczno-Przyrodniczej. Po udziale w Top Model udało jej się wejść do świata modelingu, brała udział w pokazach i sesjach. Następnie widzowie mogli rozpoznać ją w aroganckiej i zarozumiałej kelnerce z kubańskiej restauracji, gdy pojawiła się na ekranach w jednym z odcinków Kuchennych rewolucji. Magda Gessler miała z nią niezłą przeprawę.

Swoich sił próbowała także w Idolu. Modelka zaśpiewała utwór zespołu Sistars Sutra. Nie przekonała jednak jurorów do swojego talentu. Tylko Ewa Farna stwierdziła, że jej głos jest obiecujący.

Jagoda Judzińska jest chora na bielactwo, ale stara się, aby choroba nie miała wpływu na jej życie. Często postrzegana jest przez otoczenie jako buntowniczka. Nie ma problemu z powiedzeniem ludziom prawdy i tego, co myśli, nie boi się też brać za swoje słowa odpowiedzialności. Nie ma dla niej tematów tabu. Modelka twardo stąpa po ziemi i z pewnością świetnie odnajdzie się w roli matki. Jej obserwujący na Instagramie pośpieszyli ze słowami wsparcia i gratulacjami:

  • Gratuluję kochana!
  • Gratulacje!! Zdrówka dla ciebie i maleństwa.
  • Jagódka będziesz wspaniałą mamą ! Gratuluję i dużo zdrowia – piszą fani.

I my dołączamy do najlepszych życzeń dla przyszłej mamy!

Zobacz: Gwiazda „Top Model” Jagoda Judzińska rozebrała się dla CKM! Modelka nie wstydzi się niczego na roznegliżowanych fotkach

Zobacz: Gwiazdy Top Model poczuły święta! Jagoda Judzińska i Michael Mikołajczuk w pięknej bożonarodzeniowej sesji

Zobacz: Jagoda Judzińska, Adam Boguta i Aleksandra Żuraw we wspólnej sesji dla znanej marki


Jagoda Judzińska w ciąży

Jagoda Judzińska w ciąży

Jagoda Judzińska – 20. urodziny magazynu CKM (2018)

Jagoda Judzińska – 20. urodziny magazynu CKM (2018)

Jagoda Judzińska - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Jagoda Judzińska - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×