Nie tylko Joanna Krupa zachwyca w ciąży. Ta gwiazda „Top Model” też wkrótce zostanie mamą! Na zdjęciach z dumą pokazuje swoje krągłości

Jagoda Judzińska

Jagoda Judzińska

Jagoda Judzińska, gwiazda 5. edycji Top Model, jest w 26. tygodniu ciąży. Swoimi ciążowymi krągłościami podzieliła się na Instagramie. Zobaczcie, jak wygląda modelka.

Często uczestnicy telewizyjnych show szybko znikają z naszej pamięci. Są jednak wyjątki – postacie na tyle charyzmatyczne i ciekawe, że nie dają nam długo o sobie zapomnieć. W polskich edycjach Top Model było kilku takich uczestników, a wśród nich Jagoda Judzińska. Dziewczyna chorująca na bielactwo wykazała się szczególnie twardym charakterem i nieco niewyparzonym językiem. Dziewczyna pojawiła się także w rozebranej, odważnej sesji w jednym z numerów magazynu dla panów. Nie wstydzi się pokazywać ciała. Ostatnio podzieliła się z obserwującymi ją na Instagramie radosną wieścią:

Zobacz: Gwiazda „Top Model” Jagoda Judzińska rozebrała się dla CKM! Modelka nie wstydzi się niczego na roznegliżowanych fotkach

Wkrótce zostanę Mamą! Mieszanka emocji, od radości do przerażenia. Zadaje sobie pytania: jaką będę mamą? Czy sobie poradzę? Jak będzie wyglądało ta reszta miesięcy oczekiwania? Jedno jest pewne: to 9 miesięcy, które na zawsze zmieni Moje życie! Nie tylko dlatego, że ich zwieńczeniem będą narodziny mojego Maleństwa. To jedyny taki czas, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowo….. – napisała Jagoda.

Zobacz: Gwiazda „Top Model” jest w ciąży! Opublikowała zdjęcie w bikini z mocno zaokrąglonym brzuszkiem!

Najświeższe zdjęcia modelki na Instagramie ujawniają, że Jagoda ma już sporych rozmiarów brzuszek. Jagoda Judzińska podzieliła się zdjęciami z wakacji na Sycylii.

Dzień dobry. Bardzo się cieszę , że dostaje od Was pełno wiadomości o moje samopoczucie. Czuje się naprawdę fantastycznie! zwłaszcza w takim pięknym miejscu. Dziękuję za Wasze wiadomości i ogrom miłych słów. My kończymy już #26tc. Czas ucieka bardzo szybko , ale na pewno w którymś tygodniu zwolni – napisała przy zdjęciu

Jagoda pozuje w tym samym bikini, w którym oznajmiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Widać różnicę w rozmiarach brzuszka modelki. Internauci pospieszyli z komentarzami.

  • Gratulacje!
  • Piękna mama!
  • Wyglądasz przepięknie.

Rzeczywiście Jagoda Judzińska w ciąży wygląda kwitnąco. Przyszłej mamie życzymy zdrowia i czekamy na kolejne wieści.

Zobacz: Jagoda Judzińska, Adam Boguta i Aleksandra Żuraw we wspólnej sesji dla znanej marki


Jagoda Judzińska w ciąży w bikini

Jagoda Judzińska w ciąży w bikini

Jagoda Judzińska na Sycylii

Jagoda Judzińska na Sycylii

Jagoda Judzińska wakacje

Jagoda Judzińska wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×