Gwiazda telewizji wzięła ślub. Zorganizowała go w… 24 godziny. To tłumaczy wybór sukni ślubnej. „Po co czekać, skoro może w nas kometa walnąć”

Gwiazda telewizji wzięła ślub

Gwiazda telewizji wzięła ślub

Jagna Niedzielska, gwiazda programów kulinarnych, i jej partner, Tomasz Zaremba, wzięli ślub. Zorganizowali go w 24 godziny.

Jagna Niedzielska z wykształcenia prawniczka, jest znaną propagatorką idei zero waste w Polsce. Jest kucharką, doradcą kulinarnym, a także prowadzącą program Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek oraz współprowadzącą Widelcem po mapie na kanale Kuchnia +. Nie ukrywa, że jej idolem jest Robert Makłowicz:

Jest postacią totalną. Ma wiedzę o historii, mówi pięknie i dostojnie, a przy tym wszystkim nie nudzi. Jeśli chodzi o jego kunszt kulinarny, to moim zdaniem jest adekwatny do tego, kto jest jego odbiorcą. Jego wiedza kulinarna ma się przydać w domu, wśród przyjaciół i to jest bardzo fajne. Poza tym do mieszania w garach trzeba mieć charakter. Robert Makłowicz, bez dwóch zdań, ten charakter ma – mówiła w rozmowie z WP.

Prywatnie związała się z Tomaszem Zarembą, który także działa w branży kulinarnej. W swoich postach na Instagramie nazywa go pieszczotliwie Mój Stary. Zakochani podjęli spontaniczną decyzję, żeby wziąć ślub. Relacją z uroczystości podzielili się w social mediach.

Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba wzięli ślub

Jagna Niedzielska podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem ze świeżo upieczonym małżonkiem, Tomaszem Zarembą. Oświadczyła przy tym, że imprezę zorganizowali – dzięki pomocy bliskich i życzliwych im osób – w 24 godziny. W opisie gwiazda żartobliwie nawiązała do popularnego obecnie filmu z Leonardo DoCaprio i Jennifer Lawrence Nie patrz w górę.

ŚLUB W 24H @tomasz.borsuk.zaremba Zrobiliśmy to w 24h! Po co czekać, skoro może w nas kometa walnąć;) dziękujemy wszystkim bliskim nam wariatom, którzy pomogli w zrealizowaniu tego pomysłu z miłości: RODZINIE, @rezydencja_bohema z Robertem i Szefem Kuchni na czele, urzędom i dobrej energii,  repeta z ceremonią będzie w sierpniu 2022, a póki co idziemy świętować #slub #pannamloda #panmlody #borsukmlody #jagnamloda #malezenstwo #sczawnozdroj #walbrzych #wesele – napisała.

My naprawdę niczego nie planowaliśmy. Na przykład, ta piękna stylizacja, to ciuchy mojej teściowej. Wygrzebaliśmy ją wczoraj około 22 jakoś tak – mówiła Niedzielska na Instastory.

Trzeba przyznać, że fantazji młodym małżonkom nie brakuje. A relacje i zdjęcia świadczą o tym, że impreza była niezwykle udana. Nowożeńcom gratulujemy!


Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba wzięli ślub

Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba wzięli ślub

Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba wzięli ślub

Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba wzięli ślub

Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba wzięli ślub

Jagna Niedzielska i Tomasz Zaremba wzięli ślub

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live troche siwi jak na młodych ha ha pewnie tak będzie dlatego warto korzystac póki moźna jakby jutro miał się konczyc swiat letni wiatr coco jumbo ha ha brudzia brudzia no to brudzia brudzia jeszcze raz brudzia brudzia 70lat pwn czas leci a teraz pora na wszystkie moje tatuaze ha ha 24h i nara moźna moźna powodzenia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×