Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Nie żyje gwiazda Top Model. Przegrała walkę z rakiem

Top Model, nie żyje uczestniczka

Miała 34 lata

Jael Strauss nie żyje

Jael Strauss nie żyje. Modelka, która brała udział w 8 edycji America’s Next Top Model przegrała walkę z rakiem piersi. O tym, że zmaga się z chorobą nowotworową poinformowała fanów kilka miesięcy temu. Przyznała także, że jest w trakcie leczenia, które może przedłużyć jej życie o kilka miesięcy.

Leczenie może przedłużyć mi życie  na “kilka miesięcy”. Lekarze mówią, że może dam radę. Nie chcę umierać – podkreśliła modelka we wpisie na Facebooku.

W listopadzie szansa na to, że wyzdrowieje malała z każdym dniem. Chociaż Jael trafiła do hospicjum, nie poddawała się. Tak jak jej najbliżsi, którzy zaczęli zbierać pieniądze na jej dalsze leczenie.

Niestety, pomimo wszelkich chęci, nie udało się uratować jej życia i w grudniu dziewczyna zmarła. Sieć zaczęła zalewać fala kondolencji dla rodziny. Wśród nich jest Jaslene Gonzalez, zwyciężczyni 8 edycji amerykańskiej wersji programu:

Żałuję, że nie miałam okazji spotkać jej jeszcze raz. Przechodziła tak wiele. Nie wiem czemu, ale była najsilniejszą osobą, jaką znałam. Łączę się w modlitwie z jej bliskimi.

Modelka przez pewien czas była uzależniona od narkotyków i tabletek przeciwbólowych. Wyniszczała swój organizm, na co jej bliscy nie mogli patrzeć. Aby jej pomóc, wbrew jej woli, zgłosili ją do programu The Dr. Phil Show. 

Chociaż początkowo z odstawieniem środków odurzających miała problem, ostatecznie udało jej się całkowicie z nimi zerwać.

 Jestem trzeźwa od 3 lat i 3 miesięcy. Nie piję, nie biorę, nie palę, nie wciągam kresek, nic. (…) To cud, że wciąż żyję po tym, co przeszłam –  przyznała w jednym z wywiadów.

Jael miała tylko 34 lata.

Gwiazda „Top Model” miała groźny wypadek! Piękna Kasia Szklarczyk przeżyła prawdziwe chwile grozy!

Joanna Krupa chce konfrontacji z hejterami! „Zrobię taki konkurs…”. Wszystko przez wpadkę na finale „Top Model 7” [WIDEO]

Kasia Szklarczyk gorzko podsumowała pierwsze dni po wygranej „Top Model 7”. Hejt ją przytłoczył? [WIDEO]Czy oglądasz Top Model?

×