Tak Jada Pinkett Smith zdradzała Willa Smitha. Jej kochanek postanowił upublicznić najbardziej intymne szczegóły i jeszcze nieźle na tym zarobił

Jada Pinkett Smith, WIll Smith i August Alsina

Jada Pinkett Smith, WIll Smith i August Alsina

Jada Pinkett Smith wdała się w romans z raperem. Teraz o szczegółach ich relacji dowie się cały świat. Mężczyzna zdradzi szczegóły.

Will Smith i Jada Pinkett w 1997 roku wzięli ślub. Rok później na świecie pojawił się ich syn, któremu nadali imię Jaden. Wkrótce urodziła się jego siostra Willow. Para przez wiele lat uchodziła za jedno z najzgodniejszych małżeństw. Nic dziwnego, zwłaszcza, biorąc pod uwagę fakt, ile razem przeżyli. Niedawno głośno było o małżeństwie za sprawą incydentu na tegorocznych Oscarach. Aktor w emocjach zareagował na żart Chrisa Rocka, wstał ze swojego miejsca i uderzył go.

Media na całym świecie zaczęły rozpisywać się o tej sytuacji, a Will ponosił coraz to kolejne konsekwencje czynu. Okazuje się, że mężczyzna nie zazna spokoju w najbliższym czasie. Wszystko przez kochanka, z którym Jada go zdradziła.

Kochanek Jady Pinkett Smith opowie o ich romansie

Jakiś czas temu pojawiły się plotki dotyczące tego, że Jada zdradziła swojego męża. Kobieta miała wdać się w romans z raperem Augustem Alsinem, który później potwierdził te rewelacje. Zapewnił jednak, że Will o wszystkim wiedział. To wymusiło na małżeństwie złożenie wyjaśnień fanom. Aktor pojawił się w programie żony Red Tabel Talk, gdzie opowiedzieli o swojej relacji. Kobieta przyznała, że rzeczywiście przez cztery lata sypiała z muzykiem. Ujawniła jednak, że była wtedy w separacji z Willem.

Z czasem oboje doszli do porozumienia. Zrozumieli, że nie widzą świata bez siebie, dlatego zdecydowali dać sobie jeszcze jedną szansę. Nie ukrywają, że obecnie żyją w otwartym związku.

Zagraniczne media podają, że od dłuższego czasu wydawnictwa biły się o kochanka Jady. Chcieli, żeby mężczyzna opisał romans z kobietą w książce. Jak podaje The Sun, raper dopina już wszelkie formalności z tym związane. Na upublicznieniu intymnych szczegółów nieźle zarobi. Kwota, jaką ma otrzymać opiewa na sześciocyfrową sumę. Osoba z bliskiego otoczenia Augusta wyjawiła, co dokładnie zdradzi:

Opowie szczegółowo o swoim romansie z Jadą, a także o tym, jak spędzał czas, mieszkając w domach należących do Willa – czytamy na łamach The Sun.

Myślicie, że to zaboli Willa?


August Alsina | fot. Instagram.com/augustalsina

August Alsina | fot. Instagram.com/augustalsina

August Alsina | fot. Instagram.com/augustalsina

August Alsina | fot. Instagram.com/augustalsina

Will Smith z żoną Jadą Pinkett

Will Smith z żoną Jadą Pinkett

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×