Jacek z „Królowych życia” budzi syna w ekstremalny sposób. Auć! Boli od samego patrzenia. Są już chętni na jego usługi [WIDEO]

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Jacek Wójcik z Królowych życia ma niezłe pomysły. Pokazał, jak budzi swojego syna, Piotra. Oj, nas zabolało od samego patrzenia. Wideo.

Program Królowe życia TTV wylansował wiele gwiazd. Największą popularnością cieszy się Dagmara Kaźmierska. Jedni ją kochają, a inni nienawidzą, jednak nikt nie jest w stanie przejść obok niej obojętnie. Dagmara co jakiś czas pokazywała w programie swoich znajomych. Najczęściej byli to Edzia Jacek Wójcik. Drogi królowej życia i jej koleżanki już się nie krzyżują.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – mówiła Dagmara na Domówce u Dowborów.

Relacje Dagmary i Jacka są jedną wielką niewiadomą. Znajomi przestali obserwować się w social mediach. Ponadto na ich profilach przestały gościć ich wspólne zdjęcia. Taki obrót spraw nie wróży niczego dobrego…

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna. Wideo

Mimo wszystko Jacek wciąż jest popularnym influencerem. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 300 tys. osób. Regularnie wrzuca na niego nowe zdjęcia i filmy. Tym razem pokazał, jak budzi swojego dorosłego syna, Piotra. Pomysłowy tata postanowił zastosować na nim… ciosy karate.

A Wy jak radzicie budzić śpiocha? – zagaił followersów.

Wszystkich nadgorliwców od razu musimy uspokoić: film jest zaaranżowany, a nikomu nie dzieje się krzywda! Fanom nie tylko spodobał się humor Jacka, ale nawet pojawiły się prośby pod jego adresem. Niektórzy rodzice chcą, aby zastosował te same „ciosy” na ich dzieciach, gdy te nie chcą wstać do szkoły.

Zapraszam Pana do mnie. rano jak dzieci do szkoły budzić trzeba – zażartowała jedna z instagramowych matek.

A jak wam się podoba nowy materiał Jacka?


Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Jacek Wójcik pokazał, jak budzi syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×