Dagmara Kaźmierska zadaje się tylko z najlepszymi! Jacuś to mistrz w swoim fachu. Nie uwierzycie, co robi

Jacek Wójcik - kim jest

Jacek Wójcik - kim jest

Jacek Wójcik z Królowych życia jest nie mniej popularny niż jego przyjaciółka Dagmara Kaźmierska. Z tym że o ile o niej wiadomo bardzo wiele, to o nim już niekoniecznie. Kim jest z zawodu?

Jacek Wójcik jest nieodłącznym towarzyszem Dagmary Kaźmierskiej z Królowych życia. Ich utarczki i sprzeczki przeszły już do legendy, a Królowa czasem nie przebiera w słowach, zwracając się do przyjaciela. Kłócą się, godzą, ale zawsze mogą na siebie liczyć. Kim jest mężczyzna? W życiu byście nie zgadli.

Jacek Wójcik z Królowych życia – kim jest?

Kim jest z zawodu Jacuś? Ta informacja może zszokować fanów programu. Jacek to bardzo postawny mężczyzna, i wydawałoby się, że raczej pasowałby np. na ochroniarza, a jednak jego praca związana jest z zupełnie inną branżą. Jest najlepszym przykładem na to, że nie ma co osądzać po pozorach. Wojcik ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i po ukończeniu studiów zajął się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dalibyście wiarę?

Jacek Wójcik z Królowych życia

Jacek Wójcik z Królowych życia

Okazuje się też, że jest osobą bardzo dokładną i cenioną w swoim fachu. Odnowił bardzo wiele dzieł sztuki, którymi teraz możemy cieszyć oko. W serialu wielki, czasem niezdarny, a na pewno krzykliwy Jacuś, na co dzień para się bardzo precyzyjną, wymagającą cierpliwości pracą.

Co jeszcze o nim wiadomo? Jacek Wójcik ma 50 lat, urodził się w 1969 roku. Na co dzień mieszka w Kłodzku. Wiadomo też, że boryka się z problemem alkoholowym i na prośbę Dagmary wszył sobie Esperal. Wszyscy też wiedzą, że podkochuje się w swojej przyjaciółce, a nawet w 5. sezonie oświadczył się jej. Niestety Królowa się nie zgodziła zostać jego żoną. Nie wpłynęło to jednak na ich relacje. Nadal są najlepszymi przyjaciółmi.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska i Jacuś planują dzieci? Słowa Królowej życia dają do myślenia!


Jacek Wójcik

Jacek Wójcik

Jacek Wójcik z Królowych życia

Jacek Wójcik z Królowych życia

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×