Jacuś z „Królowych życia” rozkręca najsłodszy biznes świata. Tylko patrzeć jak zbije kokosy

Dagmara i Jacuś - Królowe życia

Dagmara i Jacuś - Królowe życia

Dagmara Kaźmierska może być dumna ze swojego przyjaciela. Okazuje się, że Jacek Wójcik ma pomysł na biznes życia. Dobrze się do niego przygotował. Czy planuje się zająć?

Dagmara Kaźmierska może być dumna. Jej najlepszy przyjaciel Jacek Wójcik, nie tylko odnalazł się na vlogach kręconych razem z Conanem, synem celebrytki, ale także wie już, czym sam chciałby się zająć. Do biznesu przygotował się bardzo dobrze. Królowej życia się podoba. Czy ma szanse na sukces?

Jakim biznesem zajmie się przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej?

Jacek Wójcik jest nieodłącznym towarzyszem Dagmary Kaźmierskiej z Królowych życia. Ich utarczki i sprzeczki przeszły już do legendy, a Królowa czasem nie przebiera w słowach, zwracając się do przyjaciela. Kłócą się, godzą, ale zawsze mogą na siebie liczyć. Tym razem pomysł na życie, który przedstawił przyjaciółce, bardzo jej się spodobał.

Otóż Jacek będzie kręcił watę cukrową. Od znajomego dostał sprawną maszynę, a do biznesu, jak powiedziała sama Dagmara, przygotował się wzorowo. Zakupił cukier i patyczki. Zabrakło jedynie barwników. Kaźmierska stwierdziła, że uwielbia watę cukrową, na co Jacek odpowiedział jej w znanym z ich konwersacji stylu:

Dla ludzi nie dla ciebie bedę watę robił.

Czy ma szansę na biznes życia? Jeśli wesprze go Królowa, która ewidentnie ma smykałkę do interesów, to kto wie?

Kim jest Jacek Wójcik z Królowych życia?

Jacek to bardzo postawny mężczyzna, i wydawałoby się, że raczej pasowałby np. na ochroniarza, a jednak jego praca związana jest z zupełnie inną branżą. Jest najlepszym przykładem na to, że nie ma co osądzać po pozorach. Wójcik ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i po ukończeniu studiów zajął się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska wyskoczyła na śniadanie z Malwiną Wędzikowską. Czy tak je królowa życia? Mamy pewne wątpliwości


Dagmara Kaźmierska z maseczką na twarzy

Dagmara Kaźmierska z maseczką na twarzy

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×