Dawno niewidziany Stachursky pokazał się publicznie. Nieźle schudł odżywiając się tylko energią słoneczną

Jacek Stachursky

Jacek Stachursky

Jacek Stachursky ogłosił, że w dniu 55. urodzin zamierza wprowadzić w zmiany w życiu. O swojej decyzji poinformował na Instagramie.

Jacek Stachursky w latach 90. cieszył się sporą popularnością wśród fanów. Stworzył takie kawałki jak m.in. To ja typ niepokorny oraz Z każdym twym oddechem, które szybko stały się hitami. Muzyk pięć lat temu zmienił nieco repertuar. Nagrywa przede wszystkim piosenki muzyki klubowej i dance. Często występuje na festiwalach poświęconych temu gatunkowi muzyki.

Jacek Stachursky zapowiada zmiany w swoim życiu

Nie jest tajemnicą, że Stachursky przez lata przeszedł sporą metamorfozę. Drastycznie schudł, czego dowodem są zdjęcia, które co jakiś czas pojawiają się w sieci. Podobno za jego zmianą stoi niekonwencjonalna dieta. Jak zdradził w jednym z wywiadów, zrezygnował z jedzenia pokarmów:

Zdarza mi się nie jeść przez 7, czasami 14 dni. Na razie próbuję dowiedzieć się, na ile mogę sobie pozwolić. Najwspanialsze jest pokonywanie barier.

Czyżby w życiu Jacka szykowała się kolejna rewolucja związana ze sposobem odżywiania? Artysta na Instagramie opublikował nowe zdjęcie. W opisie ogłosił, że ze względu na swoje okrągłe urodziny, wprowadza pewne zmiany:

Od 26 listopada do dnia moich 55. urodzin, czyli do 26.01.21 wbijam #60morningschallange jako okres przygotowawczy do całkowitego przejścia na Słoneczną Stronę Mocy. Wypełnia się 11-letnie przeznaczenie. Słońce kroczy ze mną.

O tym, że Stachursky wygląda bardzo korzystnie, nie mają wątpliwości jego fani. W komentarzach pod postem piszą, że czas stanął dla niego w miejscu:

  • Nic się Pan nie zmienia, nadal tak przystojny jak 25 lat temu kiedy zasypiałam z Pana plakatem nad głową i biegałam po koncertach. Wszystkiego dobrego.
  • Przez całe życie Młody Bóg jak nic !!!Tak trzymaj Panie Jacuś Pozdrawiam gorąco.
  • Ile lat? To chyba jakieś żarty. Zawsze młody małolat. Miód na moje serce, zawsze.

Na czym będzie polegać całkowite przejście na Słoneczną Stronę Mocy w wykonaniu Jacka? Chociaż internauci zaczęli dopytywać o szczegóły, muzyk napisał, że ogłosi je za kilka dni.


Jacek Stachursky

Jacek Stachursky

Jacek Stachursky - Opole 2019, próby

Jacek Stachursky - Opole 2019, próby

Jacek Stachursky - Pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Jacek Stachursky - Pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×