Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Jacek Rozenek z nową partnerką! To sobowtór Małgorzaty!

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek


Jacek Rozenek znalazł nową partnerkę

Jacek Rozenek rozwiódł się z Małgorzatą Rozenek w 2013 roku i od tego czasu media łączyły go z różnymi damami. Rozenek jednak jest dżentelmenem i nigdy nie komentował ani tych doniesień, ani pań, ani łączących ich więzi. W marcu aktor widywany był z tajemnicza brunetką, jednak teraz okazuje się, że jej miejsce zajęła piękna blondynka!

Jak informuje magazyn Twoje Imperium, aktor wybrał się z nową sympatią na zakupy, razem z synami. Cała czwórka miło spędziła czas, a nowa partnerka podpowiadała Jackowi w sprawunkach. Ze zdjęć opublikowanych na łamach gazety jasno wynika, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Jeśli ktoś szuka kobiety dowartościowującej się pieniędzmi, wystarczy, by wyszedł wieczorem do klubu. Ja nie szukam – mówił aktor w wywiadach.

Czy nowa partnerka Jacka Rozenka rzeczywiście podobna jest do Małgosi? Tego nie wiemy, bowiem tygodnik zdecydował się zamazać jej twarz. Pozostaje nam wierzyć na słowo.

Jacek Rozenek ma żal do Małgorzaty. Były mąż upomniał się o dzieci: „Nie ma takich pieniędzy, które…”

O pierwszym małżeństwie Małgorzaty Rozenek wiemy niewiele. Dopiero teraz gwiazda odważyła się na komentarz: „Krótkie, miłe…”

Jacek Rozenek - próba medialna spektaklu SPA, czyli salon ponętnych alternatyw w Teatrze Kamienica

Jacek Rozenek ma nową partnerkę

Jacek i Małgorzata Rozenek

Jacek Rozenek rozwiódł się z Małgorzatą w 2013 rokuKomentarzy: 8


Gość | 3 września 2017, 09:20

chyba PRZECIWIEŃSTWO!!!Bardzo ladna brunetka o ciemnych oczach, a Panu Jackowi wszystkiego dobrego i niech dziekuje Bogu, że nie jest z „Panią” Małgorzatą, bo ona schodzi na dno tak jak ja kiedyś lubilam tak teraz nie ogladam żadnego programu z nią


Gość | 16 sierpnia 2017, 17:45

Gdzie Majdanowej do tej pięknej kobiety????!! Chyba żartujecie. Gocha nadmuchany ponton zalany silikonem. Nowa piękna i w ogóle nie podobna do udawanej lady!!!


Gość | 5 sierpnia 2017, 15:16

Widziałam go z nową partnerką i czy ja wiem czy jest podobna do Małgosi…


Aga | 11 lipca 2017, 14:08

A gdzie zdjęcie sobowtóra?


Gość | 11 lipca 2017, 11:52

A zdjęcie tego sobowtóra?


Ania | 10 lipca 2017, 22:20

No niech sobie układa życie po rozstaniu. Każdy zasługuje na szczęśćie. małgosia sobie mega życie ułożyła, slub, nowa figura dzięki iqgreen i samozaparciu. Super wygląda teraz. widać rozstania zmieniają ludzi. oby na plus. 😉


Gośćgosc | 10 lipca 2017, 21:20

To zla kobieta, widac po twarzy, okrutna .Moze wreszcie los sie usmiechnie do pana Rozenka, zycze spokoju i milosci.


Gość | 10 lipca 2017, 14:52

nic podobnego w nich nie widać 🙂


Dodaj komentarz
×