Szukaj

Jacek Rozenek wypowiedział słowa, które mogłyby zaboleć jego byłą żonę. Przyznał się do ślubu z przymusu

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek nie ma szczęścia w miłości. Aktor był ostatnio gościem programu Pytanie na Śniadanie, gdzie skomentował swoje dwa małżeństwa i rozwody. Jeden z tych związków od samego początku skazany był na niepowodzenie. 

Jacek Rozenek to aktor z bardzo dużym dorobkiem. Filmografia mężczyzny jest niezwykle imponująca, ponieważ zagrał on w niemal 40 filmach i serialach. Na swoim koncie ma także wiele ról dubbingowych, oraz udział w wielu spektaklach telewizyjnych. Prowadzi również firmę, która zajmuje się coachingem i szkoleniami biznesowymi. Aktor sprawdził się również jako prezenter. Przez rok bowiem był jednym z prowadzących Pytanie na Śniadanie.

Prywatnym życiem przystojnego aktora szybko zainteresowała się kolorowa prasa. Gwiazdor ma za sobą dwa niezbyt udane małżeństwa. Z pierwszą żoną Katarzyną Litwiniak doczekał się syna Adriana. Jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasy, a młodzi zaledwie dwa lata po ślubie podpisali dokumenty rozwodowe. Kobieta w tym roku zmarła, przegrywając walkę z nowotworem.

Drugą żoną aktora była Małgorzata Rozenek. To o tej relacji, a zwłaszcza o rozwodzie tej pary szeroko rozpisywały się media. Związek z Perfekcyjną Panią Domu przetrwał 10 lat, a w tym czasie małżonkowie doczekali się dwóch synów. Stanisław niedawno skończył 14 lat, a jego młodszy brat Tadeusz to 10-latek.

Jacek Rozenek szczerze o swoich związkach: nie chciał brać ślubu?

Aktor był ostatnio gościem Pytania na Śniadanie, gdzie w bardzo szczery sposób opowiedział o swoich małżeństwach. Zapytany o ślub z pierwszą żoną sprawę skomentował bardzo krótko.

Nastrój był taki, że trzeba było się żenić – wyznał Rozenek.

Po tych słowach można odnieść wrażenie, że już od samego początku jego pierwsze małżeństwo było skazane na niepowodzenie. W rozmowie mężczyzna odniósł się również do swojego rozwodu z Małgorzatą Rozenek.

W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. I to było po 10 latach małżeństwa – skomentował swój drugi rozwód.

Aktor po raz trzeci nie zdecydował się stanąć na ślubnym kobiercu. W 2019 roku przeszedł udar mózgu, a w tym czasie dojść do pełni sił pomagała mu ówczesna partnerka Roksana Gąska. Ta relacja nie przetrwała nawet roku.


Jacek Rozenek z żoną Małgorzatą

Jacek Rozenek z żoną Małgorzatą

Roxi Gąska i Jacek Rozenek - Bestsellery Empiku 2018

Roxi Gąska i Jacek Rozenek - Bestsellery Empiku 2018

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

27 - 28.08.2005 Zakrzow 8 Jezdzieckie Mistrzostwa Gwiazd Zakrzrow 2005 foto Piotr Podlewski / Oko Na Swiat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×