Jacek Rozenek wrócił do formy po udarze? Ada Fijał komentuje formę aktora

Ada Fijał o Jacku Rozenku

Ada Fijał o Jacku Rozenku

Jacek Rozenek miał udar. Po trudnym czasie aktor wrócił na plan Barw szczęścia. Ada Fijał zdradziła nieco więcej szczegółów z jego życia. Czy wciąż jest singlem?

Jacek Rozenek ma za sobą bardzo trudny czas. Aktor przeszedł udar, który mógł mieć dla niego tragiczne konsekwencje. W maju zeszłego roku jadąc do pracy aktor, zatrzymał się na poboczu, by chwilę odpocząć. Za sobą miał już długą trasę. Wtedy właśnie źle się poczuł. Stracił panowanie nad swoim ciałem – nie mógł mówić, wydawało mu się, że zasypia. Jedyne co mógł zrobić, to czekać na jakąkolwiek pomoc. Po jakimś czasie zainteresował się nim dozorca parkingu, który natychmiast wezwał karetkę. Od tego momentu rozpoczęła się batalia o jego życie.

Ada Fijał o Jacku Rozenku. Czy wrócił do formy po udarze?

W walce o sprawność pomogli mu synowie, była żona oraz przyjaciele. Jacek Rozenek czuje się już lepiej. Po chwilach grozy, jakie przeżył, powoli zaczyna wracać do pracy i normalnego życia. Pomimo problemów zdrowotnych nie opuszcza go dobry humor.

Aktor od wielu lat gra w serialu Barwy Szczęścia. Jego serialową żoną jest Ada Fijał. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktorka zdradziła, jak Jacek czuje się po walce z chorobą.

My graliśmy jeszcze podczas pewnego rodzaju zamknięcia. Oczywiście można było już grać w serialu, ale to był czas niepełnego otwarcia. Wszyscy mamy na planie maseczki, jesteśmy testowani na obecność Covid-19. To nie jest jeszcze normalność, ale można pracować. Jacek bardzo dobrze się czuje. Jest w dobrej formie, nastroju, więc cieszę się, że się widzimy ponownie w tak dobrym stanie i życzymy mu wszyscy zdrowia.

Rozenek po wyjściu ze szpitala nie zmienił się ani trochę. Wciąż tryska pozytywną energią.

Jacek jest taki sam jak był i bardzo się z tego powodu cieszę. Jest tak samo zabawny, jest tak samo flirciarzem. Cieszę się, że mu nie przeszło. Nawet ostatnio się z niego śmiałam, że on się nie zmienia. Fajnie, że jest z nami.

Czy to oznacza, że Jacek jest singlem?

Tego nie wiem. On ma taki charakter. To jest przecudowne, bo zawsze nas jakoś rozbawia. Zawsze przychodzi z nami porozmawiać i pośmiać się i to jest jakaś taka jego fajna natura.

Cała rozmowa poniżej.


Ada Fijał na imprezie butiku online

Ada Fijał na imprezie butiku online

Ada Fijał

Ada Fijał

Ada Fijał - Pasaż TESCO, Fabryka Swetrów Świątecznych 2019

Ada Fijał - Pasaż TESCO, Fabryka Swetrów Świątecznych 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×