Szukaj

Wpisy internautów pod ostatnim postem Jacka Rozenka rozrywają serce. Cała Polska wspiera aktora w trudnym czasie

Kilka dni temu cały show-biznes obiegła bardzo smutna wiadomość. Stan zdrowia Jacka Rozenka bardzo się pogorszył, aktor trafił do szpitala, gdzie walczy o powrót do zdrowia. W trudnym czasie może liczyć na ogromne wsparcie.
Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Od kilku dni media huczą o krytycznym stanie zdrowia Jacka Rozenka, który drastycznie się pogorszył po tym, jak w połowie maja aktor trafił do szpitala. Z dnia na dzień nowe informacje przyprawiały o gęsią skórkę. Diagnoza lekarzy była jednoznaczna. Wiemy już, że Jacek doznał udaru mózgu!

To dla niego naprawdę ciężki czas ponieważ aktor nie może chodzić i mówić, a po szpitalu jest transportowany na wózku inwalidzkim. Cała rodzina oraz była żona Małgorzata Rozenek odwiedza go w szpitalu tak często, jak tylko może. To najczarniejszy scenariusz, który może się przytrafić aktorowi. Przecież gestykulacja i mowa to najważniejsze „narzędzia” każdego bohatera serialu. To właśnie dzięki nim wprowadza widza w klimat danej sceny.

View this post on Instagram

#work #wielkitest #wielkitesttvp

A post shared by Jacek Rozenek (@rozenekjacek) on

Jackowi w trudnym czasie kibicuje cała Polska. Pomijając najbliższych, którzy są u niego prawie codziennie, Jacek Rozenek może też liczyć na ogromne wsparcie fanów! To niesamowite, że pośród fali hejtu zalewającej cały Internet, tak wiele osób potrafi okazać współczucie i wielkie serce.

Wszyscy kibicują Jackowi życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia. Pod jego ostatnim postem na Instagramie, który został umieszczony prawie miesiąc temu internauci piszą wspaniałe komentarze. Po ich przeczytaniu aż łzy kręcą się w oczach. To chyba najpiękniejsze podziękowanie fanów, jakie widzieliśmy:

  • ZDROWIA Panie Jacku! Da Pan radę, jest Pan młody!
  • Zdrowia Panie Jacku. Wszyscy trzymamy za Pana kciuki
  • Panie Jacku dużo zdrowia,siły i wytrwałości❤️ proszę pozytywnie myśleć siła ,moc podświadomości pozwala nam wygrać z największymi przeciwnościami????
  • Powrotu do zdrowia! Geralt bez Pana nie byłby sobą

To tylko nieliczne z komentarzy, które napisali internauci pod postem aktora.

Cała redakcja Jastrząb Post również kibicuje Rozenkowi w tych koszmarnie ciężkich chwilach. Życzymy dużo zdrowia. Jacek, wyjdziesz z tego!

Zobacz: Jacek Rozenek trafił do szpitala. Z byłym mężem Małgorzaty Rozenek jest bardzo źle

Zobacz: W takich ciuchach nie zobaczycie Małgorzaty Rozenek na salonach! Na co dzień wciąż wygląda luksusowo, ale zupełnie inaczej!

Zobacz: Spalona na skwarkę zmysłowa Małgorzata Rozenek promuje książkę o in-vitro! Gwiazda TVN-u wygląda jak Miss Jamajki!


Jacek Rozenek – otwarcie nowego studia

Jacek Rozenek – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Jacek Rozenek na premierze spektaklu

Jacek Rozenek na premierze spektaklu "Nikt nie jest doskonały" w Teatrze Studio Buffo 2016!

Jacek Rozenek - ramówka TVP jesień 2016

Jacek Rozenek - ramówka TVP jesień 2016

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×