Szukaj

Ups! Jacek Rozenek przypadkiem potwierdził ciążę Małgorzaty Rozenek! Wysypał się na podchwytliwym pytaniu

Jacek Rozenek Małgorzata Rozenek ciąża

Jacek Rozenek potwierdził ciążę Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Plotki o błogosławionym stanie Perfekcyjnej krążą w mediach od kilku tygodni z każą luźniejszą stylizacją gwiazdy robią się coraz częstsze. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata i Radosław Majdan starają się o własne dziecko. Wychowują już co prawda dwóch synów Rozenek, z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, ale posiadanie własnej pociechy – szczególnie dziewczynki – jest ich największym marzeniem. Doniesienia o ciążowym brzuszku Rozenek, jej wizyty w klinice in vitro i zawoalowane komentarze na temat ciąży wzbudzają sporo sensacji. I wygląda na to, że nie bez powodu.

Jak donosi Na Żywo, Jackowi wymsknęło się nieco zbyt wiele podczas rozmowy z ich dziennikarzem. Były mąż Perfekcyjnej, ojciec Tadzia i Stasia, nie słynie ze swojej wylewności i w mediach raczej nie komentuje ani spraw prywatnych, ani życia swojej eks-żony. Aktor trzyma media na dystans, choć od kiedy związał się z Roxi Gąską zdaje się być nieco bardziej otwarty na rozmowy z dziennikarzami i zainteresowanie, jakie wzbudza swoją osobą.

Podczas rozmowy z dziennikarzem Na Żywo Rozenek rozpędził się odrobinę, łapiąc się na bardzo podchwytliwe pytanie. Jak donosi tabloid, zapytano go, czy zdążył już pogratulować Małgorzacie trzeciej ciąży. Jego odpowiedź można rozumieć w różny sposób:

Oczywiście, że… nie – powiedział, a potem próbował się wyplątać – To prywatna sprawa Małgosi – skwitował szybko

Myślicie, że czeka go poważna rozmowa z byłą partnerką? Małgorzata Rozenek raczej nie będzie zadowolona.

Luksusowa Małgorzata Rozenek zaszalała z kurtką przypominającą dziecięcą puchową kołderkę! To największy hit tej jesieni!

Małgorzata Rozenek pokazała swoje mieszkanie! Luksusy jak w pałacu, tylko skąd ten brud?

Tajemnica cudownej metamorfozy Ani Wendzikowskiej po porodzie rozwiązana! Wszystkie trenerki będą w szoku! [WIDEO]


Czy Jacek Rozenek jest Twoim zdaniem dobrym ojcem?

×