Szukaj

Rozenek z wizytą u Małgorzaty. Był prezent dla Henia, ale nie tylko. Przygotował też niespodziankę dla synów

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek, pomimo tego, że rozwiódł się z Małgorzatą, nadal ma z nią świetny kontakt. Dowodem jest ostatnie zachowanie mężczyzny. Co takiego zrobił?  

Jacek Rozenek w maju zeszłego roku poważnie zachorował — doznał ciężkiego udaru mózgu. Trafił do szpitala, a lekarze robili co w ich mocy, by jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności. Na szczęście ich starania w krótkim czasie zaczęły przynosić rezultaty. Mężczyzna odzyskał mowę, a jego stan z dnia na dzień się poprawiał.

Aktora w walce o powrót do zdrowia wspierało mnóstwo bliskich osób. W szpitalu odwiedzali go synowie, przyjaciele, a także byłe partnerki. Małgorzata Rozenek i Roksana Gąska co jakiś czas pojawiały się w placówce.

Jacek Rozenek odwiedził Małgorzatę Rozenek. Jak wyglądało to spotkanie?

Pomimo że się rozwiedli Jacek i Małgorzata Rozenek żyją w koleżeńskich relacjach. Dowodem może być fakt, że wzajemnie się wspierają. Podobno, gdy aktor z powodu pandemii stracił większość zleceń, jego była żona nie wahała się, by pomóc mu finansowo. Chociaż do niedawna ponosił w równym stopniu koszty utrzymania ich synów, problemy zdrowotne sprawiły, że trudno było mu podołać obowiązkom:

 W tej sytuacji Małgosia zaproponowała, by przekazywał tyle pieniędzy, ile mógł – informuje informator Na żywo.

Sami zainteresowani nie chcą komentować sytuacji. Milczą też na temat spotkania, do którego doszło kilka dni temu. Aktor odwiedził byłą żonę i jej aktualnego męża, Radosława Majdana. Rewia dotarła do szczegółów i podaje, jak wyglądał ten dzień:

Aktor pogratulował rodzicom, ze wzruszeniem wziął na ręce Henia, dał mu prezent, a także podziwiał jego pokoik — czytamy w tygodniku.

Magazyn donosi, że Jacek przygotował niespodziankę dla swoich synów. Nie była to jego ostatnia wizyta w tym miejscu:

Rozmawiał również ze swoimi synami o wakacjach, na które wkrótce wyruszą we trzech. Był bardzo poruszony i to na pewno nie była jego ostatnia wizyta – zdradza znajomy aktora.

Trzeba przyznać, że relacja, jaką udało się wypracować Małgorzacie i Jackowi, jest godna podziwu.


Jacek Rozenek - pierwszy wywiad po udarze

Jacek Rozenek - pierwszy wywiad po udarze

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Małgorzata Rozenek na wyborach z torebką Louis Vuitton

Małgorzata Rozenek na wyborach z torebką Louis Vuitton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×