Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Jacek Rozenek jest zazdrosny o sukces Małgorzaty Rozenek… Jak skomentował ślub byłej żony?

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek


Jacek Rozenek zazdrości byłej żonie

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek rozstali się w zgodzie. Jednak mimo wszystko to on wprowadził ją na salony, pokazał, jak wygląda show-biznes. Teraz ona jest królową imprez, a on prawie w ogóle na nich nie bywa.

Aktor ma żal, że już prawie nikt o nim nie pamięta, że stoi w cieniu, a jego była żona z obecnym mężem przeżywają szczyt kariery.

Jacek uważa, że Małgosia jest świetną matką, ale nie podoba mu się, że i ona, i jego synowie cały czas są na świeczniku – powiedział Faktowi znajomy aktora

Poza dziećmi, byłego małżeństwa nic nie łączy. Jacek sam jest w związku, ale na razie nie myśli o ślubie, ponieważ jego partnerka kursuje pomiędzy Gdańskiem, a Warszawą.

Do Gosi i Radka raczej im daleko. Jacek jest trochę zazdrosny o to, że jej układa się na każdym polu aż za dobrze – dodał informator

Niestety sława nie trwa wiecznie.

Zobacz także: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek dostali fortunę za udział w „Azja Express”

Jacek Rozenek - ramówka TVP jesień 2016

Jacek Rozenek jest zazdrosny o sukces Małgorzaty Rozenek?

Czy Jacek Rozenek jest Twoim zdaniem dobrym ojcem?Komentarzy: 5


Goscroxalia | 28 września 2016, 07:07

Co za głupota . On jest normalnym facetem i jestem pewna że nie zazdrości byłej niczego. Jak można zazdrościć….czegoś idiotycznego a już na pewno nie Majdana. JAcek to super facet i dobry aktor. Ona pójdzie szybko w zapomnienie i nim widzowie będą pamiętać.


Gość | 27 września 2016, 12:28

Nie wierze Faktowi,sciemniaja tam w tym szmatlawcu dla kasy zeby kupic to scierwo a szkoda mi Rozenka i tych glupot ? tylko psuja jego wizerunek jak wielu innym osoba!!! A Jastrzab Post publikuje takie glupoty tez pewnie dla ilosci klikniec tylko!!!


Gość | 27 września 2016, 12:24

Nie ma co wierzyc faktowi i takim niby kolegami aktora bo wiadomo ze to sciema a koledzy to wymysl dziennikarza zeby tylko podac zrodlo informacji a tak naprawde to news wymyslony dla kasy,szkoda bo wielu uwierzy ze pan Jacek jest zazdrosny a widac ze to mezczyzna z klasa.


Szkola | 27 września 2016, 10:27

DO: Gość | 27 września 2016, 08:57 – „meszczyzna” ?????? DO SZKOLY ANALFABETKO! I TO SZYBKO!


Gość | 27 września 2016, 08:57

Panie Rozenek, jest Pan przystojnym meszczyzna , zdolnym aktorem i madrym, dobrym ojcem ! czego chciec wiecej?!


Dodaj komentarz
×