Pierwsze kroki Jacka Rozenka po udarze. Powrót do formy kosztował go mnóstwo wysiłku. Poruszające wideo

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek na Facebooku umieścił wzruszający filmik nagrany dwa miesiące po udarze. Internauci są poruszeni, czego nie ukrywają w komentarzach.

Jacek Rozenek w zeszłym roku w maju doznał ciężkiego udaru mózgu. Gdy jechał samochodem, w pewnym momencie musiał się zatrzymać. Chciał zadzwonić do organizatora wydarzenia, by wytłumaczyć swoją nieobecność. Nie mógł się jednak wysłowić. Trafił do szpitala, jego stan był bardzo ciężki:

Byłem w stanie terminalnym. Ale co tu opowiadać jakieś straszne historie! – mówił aktor w Pytaniu na śniadanie

Na szczęście dzięki profesjonalnej opiece lekarskiej życie aktora udało się uratować. Gdy tylko wrócił do domu, podjął rehabilitację. Jak powiedział niedawno w rozmowie z Faktem, jest to mordercza praca, która wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi:

Cały czas mam rehabilitację i to czasem sześć dni w tygodniu po cztery godziny. Rehabilitacja w tej chorobie jest nieziemsko morderczo trudna, a jeszcze bez odpowiednich zasobów finansowych to jest masakra – nie ukrywał aktor.

Jacek Rozenek: film z rehabilitacji. Jak wygląda jego walka o powrót do pełnej sprawności?

Jacek Rozenek nie tylko wypowiedział się na temat rehabilitacji, ale także pokazał, jak wyglądał moment, w którym uczył się na nowo chodzić. Najpierw, wspierany przez pielęgniarkę, próbował utrzymać równowagę. Gdy to mu się udało, zaczął ostrożnie stawiać pierwsze kroki. Cała sytuacja miała miejsce dwa miesiące po udarze, o czym aktor poinformował w mediach społecznościowych:

Zdjęcie z Gryfic. Dwa miesiące po udarze, stoję sam i usiłuję utrzymać równowagę. Bardzo trudne. Przypomnienie, ile zdołałem osiągnąć. Miłego dnia dla wszystkich.

Zdjęcie z Gryfic 2 mce po udarze, stoję sam i usiłuję utrzymać równowagę 🙁 Bardzo trudne … Przypomnienie ile zdołałem osiągnąć 🙂 Miłego dnia dla wszystkich :))))

Posted by Jacek Rozenek on Wednesday, November 25, 2020

Internauci nie pozostawiają materiału wideo bez reakcji. W komentarzach piszą, że trzymają kciuki za jak najszybszy powrót Rozenka do pełnej formy:

  • Długa droga za Tobą Jacek, ale z Twoim charakterem i zawzięciem było wiadomo, że progres to kwestia czasu! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i do zobaczenia gdzieś na treningu:)
  • Pozdrowienia i dużo zdrówka silny bardzo Pan jest i walczy o to by było lepiej. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Zdrowia, Jacku. Jak człowiek ma pozytywną energię w sobie, to ciało się samo leczy. Tobie jej nie brakuje, więc to będzie moment, jak wrócisz do pełni sił.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do słów internautów i życzy aktorowi jak najwięcej zdrowia i wytrwałości.


Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×