Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!
Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym...

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Ukochana Jacka Rozenka ma serdecznie dość! W swoim pierwszym wywiadzie nie przebierała w słowach! „Przyczepili mi łatkę głupiej blondynki”
Roxi Gąska i Jacek Rozenek pierwszy raz o swoim związku

O tym związku mówiło się dużo i głośno, ale nic dziwnego, bo od kiedy Małgorzata Rozenek ułożyła sobie życie z Radosławem Majdanem, wszyscy zastanawiali się jak potoczy się życie Jacka Rozenka. Nic więc dziwnego, że gdy pierwszy raz zadebiutował u boku nowej ukochanej, młodziutkiej i seksownej Roxi Gąski, znalazł się na językach wszystkich. Do tej pory para nie komentowała swojej relacji, ale zmęczeni kłamstwami, które pojawiały się w mediach, postanowili opowiedzieć swoją wersję tej historii.

Na okładce Gali Roxi zaliczyła swój show-biznesowy, prasowy debiut. To również pierwszy raz, gdy udzieliła tak szczerego wywiadu ze swoim ukochanym.

Jak czują się z zainteresowaniem mediów?

Mnie media chciałyby widzieć jako mężczyznę w kryzysie wieku średniego. To stara jak świat ciekawość, jak żyje osoba rozpoznawalna, znana z mediów. Niestety, ludzie mają skłonność do generalizowania, szukania dziury w całym, patrzenia schematami – wyjawił Rozenek

I stąd, choć mnie nie znają, już przypięli mi łatkę głupiej blondynki, która przykleiła się do znanego aktora, by wejść w świat celebrytów. A ja wręcz nie lubię bywać w miejscach, gdzie strzelają flesze. Bardzo rzadko daję się Jackowi wyciągnąć na oficjalne imprezy – dodaje Gąska

Mieszkają ze sobą od kilku miesięcy, z synami aktora – Tadziem i Stasiem – Roxi dogaduje się fantastycznie. Czy w najbliższym czasie planują ślub?

Wciąż ją namawiam – śmieje się Rozenek

Jak każda dziewczynka, marzyłam o białej sukni. Ale teraz nie mam ciśnienia, bo jest mi dobrze tak, jak jest. Chciałabym dobrze poznać Jacka i żeby on poznał mnie

A co z dziećmi? Na to podobno jeszcze przyjdzie czas. 😉

Jacek Rozenek i Roxy Gąska zaliczyli swoją pierwszą WSPÓLNĄ okładkę! To wielki debiut nowej partnerki aktora!

Gwiazdy na premierze spektaklu „Test”: Beata Ścibakówna, Roxi Gąska z Jackiem Rozenkiem, Andżelika Piechowiak

Seksowna Roxi Gąska pokazała swoje zdjęcie sprzed kilku lat! Ukochana Jacka Rozenka zmieniła się nie do poznania!Roxi Gąska czy Małgorzata Rozenek – która piękniejsza?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×